بازی Magic Leap 2 در 30 سپتامبر با قیمت 3299 دلار عرضه می شود


به طور خلاصه: Magic Leap هدست نسل بعدی خود را به عنوان فراگیرترین دستگاه AR در بازار توصیف می کند. این پردازنده از یک پردازنده 7 نانومتری AMD چهار هسته ای (هشت رشته) Zen2 x86 بهره می برد که تا 3.92 گیگاهرتز با 512 کیلوبایت L2 در هر هسته و 4 مگابایت حافظه کش L3 کل کار می کند. از دیگر مشخصات فنی قابل توجه می توان به صفحه نمایش با نرخ تازه سازی 120 هرتز اشاره کرد که 2.5 میلیون پیکسل در هر چشم و میدان دید 70 درجه مورب را ارائه می دهد.

Magic Leap در دسترس بودن تجاری برای پلتفرم واقعیت افزوده نسل بعدی خود را اعلام کرده است.

Magic Leap 2 با محوریت سازمانی در 30 سپتامبر 2022 عرضه خواهد شد و در سه نسخه در دسترس خواهد بود. Magic Leap 2 Base برای استقرار کامل تجاری و محیط های تولید در نظر گرفته شده است. قیمت آن 3299 دلار خواهد بود و با یک سال گارانتی محدود ارائه می شود.

Magic Leap 2 Developer Pro، همانطور که از نام آن پیداست، برای کمک به شرکت ها در توسعه و آزمایش برنامه های خود طراحی شده است. این امکان دسترسی به ابزارهای توسعه‌دهنده، ویژگی‌های درجه سازمانی، پروژه‌های نمونه و نسخه‌های اولیه ماهانه را فراهم می‌کند. قیمت از 4099 دلار شروع می شود که شامل یک سال گارانتی محدود می شود.

Magic Leap 2 Enterprise برای محیط‌هایی طراحی شده است که به استقرار فناوری اطلاعات انعطاف‌پذیر و در مقیاس بزرگ و ویژگی‌های سازمانی قوی فرمان می‌دهند. این شامل دسترسی به نسخه های سه ماهه نرم افزار است که می تواند به طور کامل از طریق راه حل های UEM / MDM سازمانی مدیریت شود و می تواند هم به عنوان ابزار توسعه دهنده و هم در استقرار تجاری استفاده شود. قیمت آن از 4999 دلار شروع می شود و با ضمانت دو ساله همراه است.

مجیک لیپ در سال 2010 تاسیس شد و در حالت مخفی کاری موفق به جمع آوری یک قایق پول شد. در سال 2020، پس از عرضه ناامیدکننده مصرف کننده، Magic Leap تمرکز خود را بر بازار سازمانی متمرکز کرد.

علاقه مندان می توانند برای خرید به نمایندگی فروش مجیک لیپ در ایالات متحده، اینسایت، مراجعه کنند یا با یک متخصص صحبت کنند تا ببینند آیا هدست برای شرکت شما مناسب است یا خیر.منبع