با نزدیک شدن به راه اندازی رایانه شخصی، فروش The Last of Us Part I سر به فلک می کشد

این استودیو همچنین برای اولین بار از فرنچایز The Last of Us رونمایی کرد: یک پورت PC. در ابتدا، نسخه رایانه شخصی تاریخ انتشار نداشت، اما Naughty Dog بعداً تأیید کرد که در 3 مارس 2023 عرضه خواهد شد. اگرچه بازی و داستان اکنون 10 سال از عمر آن می گذرد، خوشحالیم که استودیو پلی استیشن هدر نداده است. زمان ارائه نسخه بازسازی شده با کیفیت بالا برای گیمرهای رایانه شخصی است.

چیزی که باید منتظرش بود: The Last of Us که در ابتدا در سال 2013 روی پلی استیشن 3 عرضه شد، یک فرنچایز بسیار موفق بوده است. محبوبیت آن باعث شد یک ریمستر PS4 در سال 2014، یک دنباله در سال 2020، و یک بازسازی برای سخت افزار نسل فعلی در سال 2022 ایجاد شود. بازی ها در ابتدا فقط به کنسول های پلی استیشن محدود می شدند. با این حال، Naughty Dog اعلام کرد که این سری به رایانه‌های شخصی راه پیدا می‌کند و قرار است در ماه مارس منتشر شود.

با توجه به موفقیت عظیم نسخه اصلی، شایعات در سال 2014 در مورد اقتباس های احتمالی فیلم از این بازی ویدیویی شروع شد. هیچ‌کدام از اینها تا سال 2020 که HBO اعلام کرد با Naughty Dog برای اقتباس از The Last of Us در یک سریال تلویزیونی همکاری می‌کند، پخش نشد. در ابتدا در دسامبر 2020 پخش شد، شیوع کووید تولید را به تعویق انداخت و انتشار آن را تا سال 2023 پیش برد.

پس از نزدیک به سه سال تاخیر، تیزرها و تریلرها، این مجموعه تلویزیونی سرانجام در 15 ژانویه 2023 پخش شد. قسمت اول مورد تحسین بینندگان قرار گرفت و تماشاگران از نزدیک ماندن سریال به منبع اصلی که برای بازی های ویدیویی نادر است بسیار قدردانی کردند. سازگاری ها کارشناسان صنعت انتظار دارند این سریال برای فصل دوم و سوم تمدید شود تا دنباله طولانی تر، The Last of Us Part 2 را پوشش دهد.

بخونید:  بررسی ها، مزایا و معایب Corsair Xeneon Flex 45WQHD240 OLED 45 اینچی

The Last of Us Part I به طور رسمی در تاریخ 3 مارس 2023 در استیم و فروشگاه Epic Games برای رایانه های شخصی عرضه می شود.منبع

با توجه به تبلیغات گسترده و موفقیت کلی سری HBO، فروش هر دو The Last of Us Part I و Remaster PS4 به شدت افزایش یافته است. GamesIndustry گزارش می دهد که The Last of Us Part I شاهد افزایش فروش 238 درصدی هفته به هفته بوده است، در حالی که فروش ریمستر 322 درصد افزایش یافته است.

The Last of Us Part I که در سال 2022 معرفی و منتشر شد، بازسازی بازی اصلی سال 2013 بود. توسعه دهنده Naughty Dog می خواست بازی را مجدداً منتشر کند تا آن را با The Last of Us Part II برابری کند. این بازسازی دارای گرافیک و انیمیشن های با کیفیت بالاتری نسبت به نسخه قبلی خود است و از ویژگی های انحصاری Dualsense مانند محرک های تطبیقی ​​و بازخورد لمسی پشتیبانی می کند.

این افزایش اخیر برای نسخه‌های PS4 و PS5 این بازی می‌تواند نشانه‌ای عالی برای راه‌اندازی این فرنچایز بر روی رایانه‌های شخصی باشد، زیرا نمایش علاقه‌مندی به این سری را به شدت افزایش داده است. انتشار بندر نیز تقریباً همزمان با پایان فصل سریال است. اگر این عمدی بود، شاید یک پورت PC از The Last of Us Part II در کنار فصل دوم از راه برسد.