برای مبارزه با ChatGPT، گوگل بنیانگذاران پیج و برین را دوباره به خدمت بازگرداند

در مورد یک محصول جستجوی وب تقویت شده با چت بات، گوگل در حال حاضر در حال کار بر روی یک نسخه نمایشی است، اما هنوز برنامه مشخصی برای نمایش آن به جهان وجود ندارد. این شرکت ظاهراً سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که این فناوری حقایق را به درستی دریافت می کند، بدون آسیب به ایمنی یا انتشار اطلاعات نادرست.منبع

بسیاری از تحلیلگران قبلاً تصمیم گرفته اند که ChatGPT جستجوی Google را نامربوط می کند. و به نظر می رسد که خود گوگل نیز چنین فکر می کند، تا جایی که یک چرخش سریع در استراتژی شرکت در مورد نزدیک شدن به هوش مصنوعی و چت بات ها ایجاد می کند. گوگل به وضوح نگران الگوریتم های یادگیری ماشین OpenAI است، به طوری که رهبری فعلی Alphabet بنیانگذاران خود را به عمل فراخواند.

چیزی که باید منتظرش بود: استراتژی اولیه گوگل برای هوش مصنوعی به سرعت در حال تغییر است. این شرکت اکنون در حال برنامه‌ریزی برای سرمایه‌گذاری هنگفت در این فناوری است، در حالی که اولین محصولات رسمی مصرف‌کننده و سازمانی مبتنی بر هوش مصنوعی را ظرف چند ماه به نمایش می‌گذارد.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، گوگل از روال سنتی خود خارج شده است و اکنون برای پذیرش سریعتر و سریعتر هوش مصنوعی در سطح شرکت کار می کند. ساندار پیچای، مدیرعامل آلفابت/گوگل، از لری پیج و سرگئی برین دعوت کرده است تا در مورد استراتژی جدید، یک مشارکت فعال جدید، چهار سال پس از اینکه بنیانگذاران شرکت، مشاغل مدیریتی روزانه خود را به افراد توانمند Pichai واگذار کردند، “مشاوره” ارائه کنند. دست ها.

بخونید:  Denuvo می خواهد ثابت کند DRM آن بر عملکرد بازی تأثیر نمی گذارد

با این حال، اکنون که کار چشمگیر انجام شده توسط آزمایشگاه های OpenAI – و احتمالاً پیشنهادات تجاری جدید از رقبای مانند مایکروسافت – فن آوری چت بات را به عنوان کلید واژه جدید Silicon Valley تحمیل کرده است، نیاز به تغییر برنامه ها است. به گزارش تایمز، گوگل بسیاری از موارد جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را در رویداد I/O بعدی در ماه می خواهد داشت.

Mountain View می تواند بیش از 20 پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی را برای مصرف کنندگان و حرفه ای ها به طور یکسان رونمایی کند. محصولات نشان داده شده در یک جلسه بسته شامل یک الگوریتم تولید تصویر است که می تواند آثار هنری ایجاد و ویرایش کند، یک برنامه آزمایش نمونه اولیه محصول، و مجموعه ای از ابزارهای سازمانی مبتنی بر وب برای ایجاد نمونه های اولیه هوش مصنوعی جدید به نام MakerSuite. گوگل همچنین ابزار تولید کد خود به نام PaLM-Coder 2 و یک دستیار هوش مصنوعی برای ایجاد اپلیکیشن های گوشی هوشمند به نام Colab خواهد داشت.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که پیج و برین، که همچنان سهامداران کنترل امپراتوری گوگل هستند، با رهبری فعلی برای طراحی و تایید طرح های جدید، ارائه ایده ها و صحبت در مورد کل موضوع ChatGPT همکاری کرده اند. گوگل همیشه رویکردی محافظه‌کارانه در مورد هوش مصنوعی داشته است، زیرا می‌ترسد که یک پیاده‌سازی نیمه کاره می‌تواند برای کسب‌وکار جستجوی این شرکت آسیبی به شهرت وارد کند.