برترین داستان‌های فرهنگ فناوری TechSpot در سال 2022: مطمئن نیستم حامله یا قاچاق صدها CPU

وقتی سخت افزار نظامی خود را از Wish خریداری می کنید

آیا کسی لطفاً به فکر اسکالپرها نیست؟

بیشتر مردم ممکن است بر این باور باشند که کارکردن از خانه نسبت به زمانی که آنها را به یک میز در دفتر زنجیر می‌کردند کارآمدتر هستند، اما به نظر می‌رسد بسیاری از ما به همکاران خود به همان اندازه احترام قائل نیستیم.

توسعه‌دهنده کتابخانه‌های JS را که به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گرفت، در اعتراض به استفاده شرکت‌ها بدون پرداخت غرامت، نابود می‌کند

این Chocobo نیست!

برای سال‌ها، یک مهندس کامپیوتر بریتانیایی که اساسا کلید خزانه ارز دیجیتال خود را دور انداخته بود، تلاش می‌کرد تا دستگاهی را که روی آن ذخیره می‌شود از یک محل دفن زباله محلی بیرون بیاورد. امسال، او جسورانه‌ترین پروژه را ارائه کرد، اما احتمال تایید آن توسط مقامات بسیار کم است.

سگ ربات نینجا حامل موشک انداز روسیه احتمالاً از علی بابا خریداری شده است

در سال 2015، تیم سوئینی، بنیانگذار Epic، پیش بینی کرد که طی یک دهه، تشخیص تفاوت بین واقعیت مجازی و دنیای واقعی دشوار خواهد بود. ما فقط چند سال با سال 2025 فاصله داریم و با قضاوت بر اساس آنچه از روزهای اولیه UE5 می بینیم، پیش بینی سوینی به خوبی می تواند محقق شود.

اکثر مردم فکر می کنند که همکارانشان در حین کار از خانه کارآمد نیستند

هزاران برنامه به دلیل بسته های خراب کار خود را متوقف کردند

چرا وقتی CPU ها اینقدر گران هستند، خود را به داروها برسانیم؟

اگر 20 سال پیش کسی به شما می گفت که در سال 2022 با پول اینترنتی وانمودی ثروت به دست می آید و از بین می رود، یک کامپیوتر با هوش یک وکیل واقعی استخدام می کند و بازی های ویدیویی در آستانه تشخیص غیرقابل تشخیص از واقعیت هستند، آن را باور کرده اند؟ همه چیز امسال اتفاق افتاد اما به نوعی، ما هنوز ماشین های پرنده، هاوربرد واقعی یا Half-Life 3 نداریم؟

بخونید:  Fallout 3 و The Sims 4 در حال حاضر برای دانلود و نگهداری رایگان هستند

مهندس بریتانیایی که یک هارد دیسک حاوی 7500 بیت کوین را دور انداخت، ایده جدیدی در مورد چگونگی بازیابی آن از محل دفن زباله دارد.

Unreal Engine 5 می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد

تقریباً چهار دهه بعد، برای اولین بار یک ویژگی پنهان ویندوز 1.0 پیدا شد. این یک تخم مرغ عید پاک است که می گوید “تبریک!” که حاوی نام توسعه دهندگان اصلی ویندوز است.

زنی با بیش از 200 سی پی یو اینتل که در داخل شکم باردار قلابی پنهان شده است، تلاش می کند وارد چین شود

نرم افزار منبع باز (OSS) در طعم های مختلف عرضه می شود. برخی از آنها پروژه های عظیمی هستند که توسط هزاران داوطلب توسعه یافته و نگهداری می شوند. برخی دیگر برنامه های کوچکتری هستند که ممکن است تنها توسط یک توسعه دهنده که در GitHub به اشتراک گذاشته می شود، پشتیبانی و روی آنها کار کند. از آنجایی که OSS گاهی اوقات توسط شرکت‌های بزرگ آزادانه استفاده می‌شود، اختلاف نظر در مورد اینکه آیا این شرکت‌ها باید به جامعه کمک مالی کنند یا خیر وجود دارد.

مهندس هوش مصنوعی گوگل که معتقد است چت بات هوشیار شده است، می گوید وکیلی استخدام کرده است

روسیه از سگ رباتیکی رونمایی کرد که یک موشک انداز ضد تانک را بر پشت خود حمل می کند. در حالی که چنین ساخته ای دارای مفاهیم ترسناک و به سبک Black Mirror است، به نظر می رسد کمی بیشتر از یک دستگاه 2700 دلاری قابل خرید از علی بابا باشد، با حمل یک RPG که ممکن است نتواند به خوبی شلیک کند (یا اصلاً) و مانند لباس پوشیده باشد. یک سگ نینجا، به دلایلی.

بخونید:  صفحه گردان جدید JBL دارای بلوتوث 5.2 برای اتصال بی سیم است

نسخه ی نمایشی Unreal Engine 5 تقریباً از واقعیت قابل تشخیص نیست

شاید آنها آنها را دوست ندارند؟

سگ های رباتی از Boston Dynamics، AI، و امیدی برای تایید طرح دیوانه خود توسط مقامات

معلوم شد که سنای ایتالیا طرفدار هنتای نیست. حداقل زمانی که یک جلسه مجازی پخش زنده از طریق فیس بوک و پخش عمومی در تلویزیون سناتو را قطع می کند، اینطور نیستند. این سناریوی خنده دار غم انگیز و ناخوشایند روز دوشنبه زمانی که یک ویدیوی CGI صریح از Tifa Lockhart از Final Fantasy VII به بخشی از روند انجام شد.

37 سال طول کشید تا این تخم مرغ عید پاک در ویندوز 1.0 پیدا شود

یک موقعیت عجیب غریب تر می شود

این تنها تخم مرغ عید پاک در سیستم عامل قدیمی است

گمرک چین زنی را که با 202 سی پی یو اینتل و 9 آیفون دور تنه اش پیچیده شده بود و زیر شکم حامله مصنوعی پنهان کرده بود، دستگیر کرد. قاچاقچی احتمالی زن جوانی بود که از مرز بین ماکائو، یک قلمرو مستقل، و ژوهای، شهری در استان گوانگدونگ در نزدیکی هنگ کنگ عبور می کرد.

اسکالپر کنسول می گوید ما باید به فکر جوانان باشیم که از این تمرین زندگی خوبی می کنند

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا مردم برای خرید کنسول های جدید بدون پرداخت هزینه در eBay دچار مشکل می شوند. البته کمبود تراشه وجود دارد، مسائل مادی/لجستیکی ادامه دار ناشی از همه گیری، و تقاضای بسیار زیاد. علاوه بر همه اینها، انبوهی از اسکالپرها وجود دارند که ابتدا دستگاه های PS5 و XBSX را می گیرند تا با سود به فروش برسند. اما شخصی که پشت یک سرویس اسکالپر قرار دارد از اقدامات خود دفاع کرده و گفته است که او فقط به کارآفرینان جوانی کمک می کند که برخی از آنها واقعاً به پول نیاز دارند.

بخونید:  What is HDR? | TechSpotمنبع

داستان مهندس گوگل بلیک لمواین را به خاطر دارید که در اوایل این ماه پس از انتشار متن مکالمات بین خود و LaMDA گوگل (مدل زبانی برای برنامه‌های گفتگو) از شرکت تعلیق شد، یک سیستم توسعه ربات چت که او ادعا می‌کند حساس شده است؟ این پرونده مسیر عجیب‌تری پیدا کرده است: Lemoine ادعا می‌کند که LaMDA یک وکیل استخدام کرده است.

شخصی زوم جلسه سنای ایتالیا را بمباران کرد و فیلم پورنو Final Fantasy VII را پخش کرد