برترین داستان‌های فنی خودروی TechSpot در سال 2022: وسایل کمکی رانندگی خودکار نمره ناموفق دریافت می‌کنند

کانسپت های جدید EV هیوندای عملکرد را با ظاهر منحصر به فرد ترکیب می کند. N Vision 74 دارای یک سلول سوختی هیدروژنی است که می تواند تا 95 کیلووات را پمپاژ کند تا به باتری 62.4 کیلووات ساعتی موتورها کمک کند. این طراحی هیبریدی برد را بدون نیاز به بسته باتری سنگین‌تر افزایش می‌دهد و می‌توانید تنها در چند دقیقه به مخازن هیدروژن سوخت‌گیری کنید.

لایت یر اولین خودروی خورشیدی آماده تولید جهان را معرفی کرد

آسیب‌پذیری ورود بدون کلید می‌تواند به‌طور بالقوه بر دیگر خودروها و مدل‌های غیرهوندا تأثیر بگذارد

نسل هفتم خودروی عضلانی نمادین ممکن است از تیونرهای پس از فروش خوشایند نباشد

یکی از مالکان تسلا ویدیوی TikTok خود را در مورد کاستی های ظاهری خودرو دیده است که در فضای مجازی پخش می شود. ماریو زلایا می‌گوید پس از از بین رفتن باتری، خروج از تسلا مدل S خود را قفل کرده‌اند که برای تعویض آن 21000 دلار هزینه خواهد داشت.

شناور مغناطیسی: تست های ماشین Maglev به سرعت 140 مایل در ساعت می رسد

وقتی مردم درباره فناوری Maglev بحث می کنند، معمولاً به سیستم های قطار مربوط می شود که در آن به سرعت های باورنکردنی معروف است. آزمایش‌های اخیر مزایای بالقوه‌ای را که ریل‌های مگلو برای اتومبیل‌ها به ارمغان می‌آورد بررسی کرده‌اند. آزمایش‌ها زودهنگام هستند، اما نتایج امیدوارکننده است.

اولین جاده ایالات متحده که وسایل نقلیه الکتریکی را هنگام رانندگی شارژ می کند، سال آینده آماده خواهد شد

فورد ماه گذشته از جدیدترین موستانگ S650 رونمایی کرد. طبق گفته این خودروساز آمریکایی، مدل نسل هفتم در داخل و خارج کاملاً جدید است. و در حالی که ظاهر شیک و جدید آن ممکن است مدتی طول بکشد تا با طرفداران کنار بیاید، کسانی که دوست دارند موستانگ های خود را به تیونرهای شخص ثالث ببرند، این بار به دلیل تدابیر امنیتی سختگیرانه تر فورد، مشتاق نخواهند بود.

بخونید:  XBHD ایکس باکس اصلی را وارد دوران مدرن می کند

فناوری رانندگی خودران در آخرین تست‌های ایمنی AAA دچار اختلال می‌شود

صفر تا 88 مایل در ساعت در 4.35 ثانیه

پروژه نزدیک به یک دهه با شکست مواجه شده است

AAA اخیراً آزمایش هایی را شامل سه وسیله نقلیه مجهز به سیستم کمک رانندگی فعال (سطح 2) انجام داده است: هیوندای سانتافه 2021، سوبارو فارستر 2021 و تسلا مدل 3 2020، و نتایج از آنجایی که به ایمنی مربوط می شود چندان دلگرم کننده نیست.

DeLorean اولین نگاهی به سدان برقی بال دریایی خود دارد

استارت‌آپ لایت‌یر از خودروهای الکتریکی اولین خودروی خورشیدی آماده تولید جهان را رونمایی کرد. Lightyear 0 خریدار بسیار مهمی را هدف قرار داده است که کارایی را بیش از عملکرد ارزش قائل است و بدش نمی‌آید که برای آن یک دست و پا بپردازد. آیا می فروشد؟ خواهیم دید.

فورد می‌گوید به لطف افزایش امنیت سایبری، تنظیم موستانگ آینده «بسیار دشوارتر» خواهد بود.

شارژ بی سیم برای خودروهای برقی

الهام گرفته از مفهوم پونی کوپه این شرکت از سال 1974

یک گام به جلو و دو گام به عقب برای ویژگی های رانندگی خودران

اگرچه هزینه ساخت بزرگراه‌های عظیمی که می‌توانند خودروهای برقی را به صورت بی‌سیم شارژ کنند منطقی نمی‌سازد، اما این سیستم همچنان می‌تواند برای مسیرهای اتوبوس، چراغ‌های راهنمایی یا جاده‌هایی که مردم زمان زیادی را در ترافیک می‌گذرانند مفید باشد.

آسیب پذیری به هکرها اجازه می دهد تا قفل خودروهای هوندا را از راه دور باز کرده و راه اندازی کنند

شایعات در مورد تلاش های اپل برای تولید یک وسیله نقلیه الکترونیکی خودران سال هاست که به گوش می رسد. گزارش جدیدی تاریخچه «پروژه تایتان» مشکل‌ساز این شرکت را نشان می‌دهد و جزئیات شگفت‌انگیزی در مورد طراحی آن، از جمله نداشتن فرمان، نشان می‌دهد.

بخونید:  اندروید 13 طی پنج ماه به پنج درصد از دستگاه های اندرویدی می رسد

هیوندای از خودروی مفهومی هیبریدی الکتریکی-هیدروژنی با طراحی رترو رونمایی کرد

بازیگران صنعت خودرو در سال جاری مجموعه ای از منابع انرژی جایگزین را در تلاش مستمر برای کاهش اتکای ما به سوخت های فسیلی آزمایش کردند. دیگران برای الهام گرفتن به گذشته روی آوردند و به نظر واضح است که امنیت یک نگرانی کلیدی برای وسایل نقلیه جدید در حال حرکت است.

مالک تسلا از پرداخت بیش از 21000 دلار برای باتری جدید خودداری کرد و در ماشینش قفل شد.

روزانه بیش از 40 مایل از خورشید فاصله بگیرید

“از تسلاس دور باشید”

شرکت DeLorean موتور چشم انداز خود را برای آلفا 5، اولین خودروی الکتریکی این شرکت، فاش کرده است. این سدان چهار نفره، درهای بال مرغان را از DMC-12 که در سری فیلم‌های بازگشت به آینده مشهور شده بود، قرض گرفته است، اما این تقریباً تمام اشتراک‌های آن با نسخه اصلی است.منبع

این فناوری می تواند طول عمر و برد خودروها را افزایش دهد

محققان اخیراً آسیب‌پذیری را کشف کرده‌اند که به هکرها اجازه می‌دهد چندین مدل خودروی هوندا را از راه دور باز کنند و راه‌اندازی کنند. لیست مدل‌های آسیب‌پذیر 10 مدل از محبوب‌ترین مدل‌های هوندا را آسیب‌پذیر معرفی می‌کند. بدتر از همه، یافته‌های کنونی محققان را به این باور می‌رساند که این آسیب‌پذیری می‌تواند در تمام خودروهای هوندا از سال 2012 تا 2022 وجود داشته باشد.

ظاهراً اپل ماشین فاقد فرمان یا ترمز است و صندلی‌های رو به داخل دارد.