بررسی ها، مزایا و معایب سونی پلی استیشن 5


توسط TechAdvisor در

90

PS5 سونی به اندازه کافی هیجان انگیز است و گیم پلی جامد [email protected] را در عناوین AAA ارائه می کند، بدون اینکه کنترلر واقعی DualSense در ترکیب قرار گیرد. در مجموع، PS5 یک گام بزرگ رو به جلو برای گیمرهای کنسول است و عملکرد بازی با گذشت زمان بهتر خواهد شد.

توسط چیزهای در

100

در چهره شما شبیه به هیچ کنسولی قبل از آن نبود، اما قدرت بسیار زیاد، سخت افزار هوشمندانه و تضمینی تقریباً کافی برای بازی های عالی در آینده، مقاومت PS5 را سخت می کند.

توسط IGN روشن است

80

چیزی که PS5 فاقد ظرافت است، به لطف SSD سریع و کنترلر DualSense قابل توجه آن را به طور بالقوه جبران می کند.

توسط Tom’s Guide در

90

PS5 یک جهش نسلی واقعی است که زمان بارگذاری فوق‌العاده سریع و یک کنترلر جدید ابتکاری را ارائه می‌کند که می‌تواند حس بازی‌ها را تغییر دهد.

توسط Mashable در

90

پلی استیشن 5 سونی یک دستگاه بسیار قدرتمند با یک کنترلر واقعاً نوآورانه است، اما اندازه و وابستگی آن به آخرین فناوری تلویزیون برای برخی مانع خواهد بود.

توسط Engadget در

87

پلی استیشن 5 با سخت افزار قدرتمند، زمان بارگذاری سریع و مجموعه ای از عناوین عرضه شده، کنسول ایده آل نسل بعدی سونی است. ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما با یکی از بهترین کنترلرهایی که تا به حال دیده‌ایم، آن را جبران می‌کند.

توسط The Verge on

85

PS5 مجموعه‌ای از تغییرات کوچک – اگرچه هنوز هم مهم است – مانند سرعت‌های سریع‌تر و یک کنترلر غوطه‌ورتر، که همگی با هر معیار قابل تصوری (به غیر از فضایی که اشغال می‌کند) تجربه بهتری را در مقایسه با PS4 ایجاد می‌کنند. من نمی توانم به شما بگویم که آینده چه خواهد بود، اما در حال حاضر، PS5 یک قطعه سخت افزار عالی است.

توسط DigitalSpy در

100

برای ما، دلیل اصلی این که پلی استیشن 5 یک کنسول بازی ضروری است، پتانسیل آن است، هم در مورد کنترلر DualSense و هم کاری که توسعه دهندگان می توانند با ردیابی پرتو انجام دهند.

توسط Tom’s Hardware در

80

سونی پلی استیشن 5 یک کنسول بازی قدرتمند با کنترلر باورنکردنی و ظرفیت های زیادی است. اما کمی سر و صدا ایجاد می کند و طراحی تفرقه انگیزی دارد که برای برخی از فضاهای سرگرمی معمولی بسیار بزرگ است.

توسط T3 در

100

PS5 سونی فقط یک تکه تکه تکه‌کننده و فن‌آوری شگفت‌انگیز نیست. همچنین یک مدرسه قدیمی لذت بخش در مورد آن وجود دارد. این سطل عملکرد نسل بعدی دارد، اما نسبت‌ها و طراحی آن واقعاً چیزی است که باید دید. پلی استیشن 5 حس خاصی را به شما منتقل می‌کند که شما را به روزهای پر از شگفتی‌هایی بازمی‌گرداند که یک کنسول واقعاً دریچه‌ای به دنیای دیگری از سرگرمی و فرار بود.

توسط PCMag در

80

با زمان بارگذاری فوق‌العاده سریع، یک کنترلر انقلابی DualSense و موارد انحصاری عالی، PS5 برای طرفداران پلی‌استیشن ضروری است.

توسط GamesRadar در

90

PS5 گامی مطمئن به سوی نسل بعدی بازی‌ها است، با تحولات سونی در سخت‌افزار، گرافیک، گیم‌پلی و رابط کاربری واقعاً برای گیمرهای پلی‌استیشن سودمند است.

توسط TrustedReviews در

90

PS5 تکامل معناداری از دستاوردهای سونی با نسل قبلی خود است. این یک دستگاه فوق‌العاده قابل دسترس با برنامه‌ای آینده‌نگر برای نسل آینده است، چه از طریق فناوری SSD ظریف آن باشد و چه از طریق کتابخانه رو به رشد انحصاری‌های ارزشمند. این را با یک رابط کاربری قانع‌کننده، مجموعه‌ای قوی از تجربیات راه‌اندازی و یک اکوسیستم کلی که آنچه قبل از آن بود را در بر می‌گیرد، و PS5 یکی از بهترین بازکننده‌های نسل جدیدی است که ما در چند وقت اخیر داشته‌ایم. هنگامی که توسعه دهندگان شروع به آزمایش واقعی این سخت افزار جدید می کنند، همه ما در معرض خطر هستیم.

توسط ExpertReviews در

100

سونی بر موجی از محبوبیت بی‌نظیر سوار شده است و PS5 از عهده این کار برمی‌آید.منبع