بررسی ها، مزایا و معایب Corsair Xeneon Flex 45WQHD240 OLED 45 اینچی


توسط KitGuru در

85

یک OLED فوق عریض 45 اینچی و 240 هرتزی به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است. ما مطمئن نیستیم که چند نفر در نهایت از مکانیسم انعطاف پذیر به طور منظم استفاده می کنند، اما باید آن را به Corsair بسپاریم – این بسیار بد است!

توسط IGN روشن است

70

Corsair Xeneon Flex 45WQHD240 یک مانیتور گیمینگ رایانه شخصی از آینده است. OLED فوق‌العاده 240 هرتزی ال‌جی ترکیبی مهلک از کنتراست و عملکرد حرکتی را ارائه می‌کند که تا سال 2023 به سختی می‌توان آن را شکست داد. با این حال، فناوری‌های پیشرفته اغلب با جذابیت همراه هستند، و Xeneon Flex نیز از این قاعده مستثنی نیست. عملکرد صفحه نمایش انعطاف پذیر می تواند (بسیار) نرم تر باشد و به طور دائم به پایه مانیتور متوسط ​​متصل می شود. قیمت آن نیز 2000 دلار است.

توسط PCGamer در

68

منتظر مانیتوری با صفحه نمایش بزرگ هستید که واقعاً وعده فناوری OLED را برآورده کند؟ این نیست Corsair Xeneon Flex 45WQHD240 از محدودیت‌های روشنایی کاملاً آشکار رنج می‌برد، در حالی که وضوح و تراکم پیکسلی در این قیمت فروش بسیار سختی دارند. به همین ترتیب، فناوری پنل انعطاف پذیر دقیقاً تغییر دهنده بازی نیست. پاسخ پیکسل فوق العاده است و با محتوای HDR مناسب، Xeneon Flex مزایای آشکاری نسبت به نمایشگرهای LCD دارد. اما در اغلب موارد فاقد چیزی مانند فاکتور شگفت انگیز قیمت برتر و فناوری پنل OLED است که شما را به آن امیدوار می کند.

توسط The Verge on


قیمت 1999 دلاری Xeneon Flex ممکن است برای اکثر گیمرها خارج از محدوده باشد، اما ارزان تر و بزرگتر از رقیب OLED Flex ال جی است. مطمئناً، شما باید این یکی را به صورت دستی خم کنید، که کمی به عادت کردن نیاز دارد. ممکن است برخی هنوز هم OLED 45 اینچی UltraGear خمیده ال‌جی را که با قیمت 300 دلار کمتر فروخته می‌شود، یک معامله جذاب‌تر بدانند، اما خرید یک منحنی سفارشی با مدل Corsair هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت.

توسط PCMag در


دست در: پنل OLED قابل خم شدن مانیتور گیمینگ 45 اینچی Xeneon Flex Corsair یک نمایشگر است، اما باید دید که آیا این مانیتور نوآورانه بیشتر از مجموع قطعات (منحنی) آن است یا خیر.منبع