بررسی ها، مزایا و معایب Samsung 980 Pro NVMe PCIe 4.0 SSD


توسط TechSpot در


اگر در جایی که به طور مرتب فایل‌های حجیم را جابجا می‌کنید، محتوای زیادی تولید می‌کنید یا کارهای فشرده داده‌ای انجام می‌دهید، 30 دلار اضافی برای Samsung 980 Pro ممکن است توجیه شود. برای هر کس دیگری، شما مطمئن خواهید بود که آن پول را پس انداز کنید و آن را برای سایر اجزای سازنده خود بگذارید.

توسط TechAdvisor در

80

عملکرد اسپرینت 980 Pro فوق‌العاده است، اما فناوری NAND فعلی محدودیت‌هایی برای عملیات طولانی‌مدت دارد. با توجه به نیاز به سخت افزار خاص رایانه شخصی و هزینه بالای هر گیگابایت، این راه حل فقط برای کسانی است که محدودیت بودجه ندارند.

توسط KitGuru در

90

از زمانی که شاهد یک SSD رده بالای NVMe سامسونگ بودیم، مدت زیادی می گذرد و مطمئنا ارزش این انتظار را داشته است زیرا SSD980 PRO شرکت را محکم در کانون توجه در فضای بازار مصرف کننده با کارایی بالا قرار داده است.

توسط PCWorld در

90

Samsung 980 Pro همان NVMe SSD است که می‌خواهید – اگر PCIe 4 را در دست دارید (انحصاری Ryzen تا لحظه نوشتن). برای سیستم‌های متداول‌تر مجهز به PCIe 3، همچنان یک درایو عالی است، اما به‌طور قابل‌توجهی بهتر از رقبای ارزان‌تر نیست.

توسط PCPer در

90

این یک ورود چشمگیر به قلمرو PCI-E 4.0 برای سامسونگ است، با حرکت به سمت NAND 3 بیتی، هرچند منطقی، برای محصولی با نام PRO کمی ناامیدکننده است. ما در حال حاضر در دنیای TLC/QLC زندگی می کنیم و استفاده سامسونگ از NAND 3 بیتی برای پرچمدار خود احتمالاً نشان دهنده پایان MLC 2 بیتی در درایوهای مصرف کننده است.

توسط OC3D روشن است

90

اگر درایو می‌خواهید که سریع‌ترین درایو مصرف‌کننده روی این سیاره باشد و با اطمینان خاطر از محصول سامسونگ به شما ارائه شود، بدون شک 980 Pro برای شما درایو مناسب است. در واقع تنها سوال این است که آیا شما یک مادربرد PCI Express 4.0 دارید که می تواند حداکثر استفاده را از آن ببرد. اگر این کار را نکرده اید و برای مدتی نخواهید داشت، پس از 970 Pro استفاده کنید.

توسط Tom’s Hardware در

90

آیا به دنبال بهترین هستید؟ جلوترش رو نگاه نکن. با سریع‌ترین عملکردی که تاکنون از یک NAND SSD دیده‌ایم، 980 Pro سامسونگ باعث می‌شود سایر SSD‌های NVMe کند به نظر برسند.

توسط PCGamer در

88

آن ارقام متوالی که تیترها را به خود اختصاص می دهند، چشمگیر هستند، اما عملکرد روزانه آن جهشی نیست که خیلی ها به آن امیدوار بودند. همچنین کمی بیش از حد گران است.

توسط TweakTown در

98

بهترین عملکرد SSD مصرف کننده مبتنی بر فلش که تا به امروز آزمایش کرده ایم. یکی بگیر!

توسط HotHardware در

90

اگرچه این یک حرکت ساده نبود، اما سری جدید درایوهای SSD 980 Pro سامسونگ بدون شک سریع‌ترین SSD‌های مصرفی موجود در حال حاضر هستند. درایوهای 250 گیگابایتی و 1 ترابایتی که ما آزمایش کردیم، بهترین عملکرد خواندن کلی را که تا به امروز از یک SSD مصرف کننده دیده‌ایم، به خصوص در اعماق صف پایین‌تر، ارائه می‌دهند، که برای موارد استفاده سنتی دسکتاپ / تلفن همراه کلیدی است.

توسط WindowsCentral در

80

980 Pro سامسونگ سریع‌ترین درایو PCIe 4.0 نیست که می‌توانید بخرید، اما سنت این شرکت در عملکرد، کیفیت و قیمت منصفانه را ادامه می‌دهد.

توسط PCMag در

90

SSD 980 Pro مبتنی بر PCI Express 4.0 سامسونگ ارتقا دهندگان و سازندگان رایانه های شخصی را که جیب های عمیقی دارند (و یک پلت فرم دسکتاپ سازگار AMD) را خوشحال می کند. سریع‌ترین عملکرد نظری را از یک SSD اصلی که تا به امروز دیده‌ایم ارائه می‌کند.

توسط LegitReviews در

90

سری SSD 980 PRO سامسونگ اینجاست و عملکرد فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد که آن را در بسیاری از آزمایش‌های ما سریع‌ترین درایو موجود در بازار می‌کند!

توسط StorageReview در


Samsung 980 Pro چشمگیرترین SSD PCIe Gen4 بود که وارد بازار شد و اکنون با ظرفیت 2 ترابایت عرضه می شود. این درایو از نسل ششم VNAND شرکت و جدیدترین کنترلر Elpis آن بهره می برد تا سرعت خواندن 7 گیگابایت بر ثانیه و بیش از 1 میلیون IOPS را به ارمغان بیاورد. نسخه 2 ترابایتی تمام مزایای نسخه قبلی را با دو برابر حداکثر ظرفیت به ارمغان می آورد در حالی که همه آنها در یک طرف قرار می گیرند.منبع