بررسی ها، مزایا و معایب Samsung 990 Pro NVMe PCIe 4.0 SSD


توسط TweakTown در

99

2 ترابایت 990 PRO سامسونگ بدون شک بهترین SSD مصرف کننده مبتنی بر فلش در جهان است. هیچ چیز دیگری حتی نزدیک نیست

توسط PCWorld در

80

Samsung 990 Pro NVMe SSD یک عملکرد برتر است. این، و شهرت استرلینگ شرکت، آن را به گزینه ای جذاب تبدیل می کند – اگر درایوهای به همان اندازه توانمند با قیمت بسیار کمتر در دسترس نبود.

توسط PCMag در

80

SSD 990 Pro سامسونگ یک درایو داخلی زیپ PCI Express 4.0 است که یک پله بالاتر از مدل قبلی خود است و عملکرد عالی را برای کارهای خلاقانه، اگر نه لزوماً برای بازی، ارائه می دهد.

توسط eTeknix در

95

PCIe 4.0 مدتی است که با ما همراه بوده است، اما این بدان معناست که سامسونگ هم زمان و هم تجربه را در کنار خود دارد تا این را به یکی از سریع ترین و کارآمدترین SSD های PCIe Gen 4.0 M.2 که تا به حال دیده ایم، بسازد. از همه لحاظ نسبت به سامسونگ 980 پرو فوق العاده بهبود یافته است. عملکرد پیشرو در کلاس همیشه ما را تشویق می کند، بنابراین به راحتی می توان گفت که ما به شدت SSD Samsung 990 Pro M.2 را توصیه می کنیم.

توسط PCPer در

95

990 PRO سامسونگ یک پیشنهاد بسیار چشمگیر است، با برخی از بهترین عملکردهایی که تا به حال دیده ایم. ما در عصر PCIe 4.0 به بلوغ می رسیم، و در حالی که درایوهای نسل 5 در افق هستند، زیرا هر دو AMD و Intel اکنون از PCI Express 5.0 بر روی پلتفرم های خود پشتیبانی می کنند، دیدن بهینه سازی هایی برای عملکرد در دنیای واقعی بسیار خوب است که عملکرد قابل توجهی را ارائه می دهد. بهبود سیستم شما، صرف نظر از ویرایش PCIe.

توسط Tom’s Hardware در

90

2 ترابایت 990 پرو، از بسیاری جهات، سریعترین SSD است که ما آزمایش کرده ایم. این درایو رده بالای PCIe 4.0 در هر جایی که اهمیت دارد عالی است، نسبتا کارآمد است و حالت اختیاری با قدرت بالا دارد. در داخل رایانه شخصی، لپ تاپ یا PS5 شما عالی خواهد بود. یک هیت سینک اختیاری با RGB گیلاس در بالا است.

توسط HotHardware در

90

به طور کلی، عملکرد SSD 990 Pro سامسونگ عالی است. در آزمایش‌های مصنوعی، در مقایسه با سایر SSD‌های سریع موجود در بازار، در همه جای دنیا پیشروی نمی‌کند، اما SSD 990 Pro در جایی که مهم‌تر است – در عمق صف‌های پایین‌تر و در دنیای واقعی بسیار خوب عمل می‌کند. تست های مبتنی بر ردیابی در واقع، SSD 990 Pro سامسونگ بهترین امتیاز حافظه PCMark را که تا به امروز دیده‌ایم، ارائه می‌کند.

توسط PCGamer در

85

سامسونگ اخیراً وقتی صحبت از عملکرد ممتاز PCIe Gen 4.0 SSD به میان می‌آید، به‌طور نامشخصی از سرعت پایین‌تری برخوردار است. سامسونگ 990 پرو جدید این مشکل را برطرف کرده و عملکردی قابل مقایسه با بهترین درایوهای نسل 4 ارائه می دهد. با این حال، این یک تغییر دهنده بازی نیست – احتمالاً باید منتظر نسل جدید درایوهای PCIe 5 برای آن باشیم – و عملکرد تصادفی 4K آن فقط کمی ناامید کننده است.

توسط WindowsCentral در

90

با عرضه 990 پرو، سامسونگ بهترین ویژگی ها را از SSD 980 Pro خود که مورد علاقه بسیاری از گیمرها بود، گرفت و آنها را بهتر کرد. نتیجه سریع‌ترین درایو PCIe Gen 4 جهان با مدیریت حرارتی جامد و پیکربندی‌های ذخیره‌سازی فراوان است که تقاضای گیمرهای سخت‌کوه، دانشمندان داده، هنرمندان ویدیو و سه بعدی و متخصصان خلاق را برآورده می‌کند.

توسط StorageReview در


همراه با بهترین نرم افزار مدیریت SSD در صنعت (Samsung Magician)، عملکرد خواندن و نوشتن قوی، و قابلیت اطمینان معمولی که با نام تجاری ارائه می شود، 990 Pro یکی دیگر از درایوهای ممتاز سامسونگ است. و مطمئناً این یک گام دیگر در مسیر درست برای خط محبوب SSD ها است.منبع