بررسی ها، مزایا و معایب SSD قابل حمل سامسونگ T7


توسط TweakTown در

91

SSD قابل حمل سامسونگ T7 یک ارزش عالی با سه رنگ که سه گزینه ظرفیت را به هم می پیوندند، همگی از نظر قیمت و عملکرد رقابتی است.

توسط HotHardware در

90

با این وجود، فرم فاکتور T7 آن را به گزینه ای مناسب تبدیل می کند که حمل آن در هر مکانی آسان است. رمزگذاری داخلی سامسونگ امنیت را ساده تر می کند. گزینه‌های دیگری مانند Bitlocker-to-Go وجود دارد، اما عدم پشتیبانی از پلتفرم متقابل و فرآیندهای راه‌اندازی درگیرتر، آنها را کمتر در دسترس قرار می‌دهد. این بسته جامع راه حل سامسونگ است که SSD T7 قابل حمل را به گزینه ای فوق العاده برای طیف گسترده ای از مصرف کنندگان تبدیل می کند.

توسط WindowsCentral در

90

هر ذره ای به خوبی T7 Touch اما با قیمت پایین تر، این SSD قابل حمل همه منظوره را تبدیل می کند.

توسط Tom’s Hardware در

80

T7 سامسونگ یک SSD قابل حمل است که امنیت را با عملکرد 10 گیگابیت بر ثانیه برای کسانی که در حال حرکت هستند ترکیب می کند. با این حال، با معماری بدون DRAM، عملکرد ممکن است در حین نقل و انتقالات بزرگ که از کش TurboWrite سامسونگ فراتر می رود، بسیار آسیب ببیند.

توسط MMORPG در

100

سامسونگ T7 با قیمت 109 دلار، درایو قابل توجهی است، به خصوص در رایانه شخصی. به عنوان یک درایو قابل حمل، بسیار عالی است، اگرچه باید مطمئن شوید که نسخه USB مناسب را برای استفاده حداکثری از آن دارید. با توجه به درایو T5 قبلی آنها، که راننده روزانه من بود، خوشحالم که می بینم T7 یک طراحی بادوام ارائه می دهد. این یک درایو عالی برای انداختن کیف و رفتن است، و با بهبود رتبه سقوط، باید حتی قابل اعتمادتر باشد.

توسط دونگ می داند در

84

در حالی که Samsung T7 و Samsung T7 Touch جزو سریع‌ترین SSD‌های قابل حملی نیستند که من آزمایش کرده‌ام، و نه مقرون به صرفه‌ترین هستند، هر دو ترکیبی عالی از سرعت، ویژگی‌ها و طراحی دارند. و حسگر اثر انگشت یکپارچه در نسخه لمسی یک امتیاز امنیتی منظم است.

توسط The SSD Review در


اگر به دنبال یک SSD قابل حمل هستید، ممکن است بخواهید به این SSD قابل حمل T7 سامسونگ نگاهی بیندازید. این در تعدادی ظرفیت تا 2 ترابایت موجود است، دارای 3 سال گارانتی است، از نظر ساخت محکم است و عملکرد خواندن و نوشتن 1 گیگابایت بر ثانیه آن را جذب رسانه می کند.

توسط StorageReview در


SSD T7 سامسونگ یک راه حل ذخیره سازی عالی و ممتاز برای اندازه کمی بزرگتر از یک کارت اعتباری است. با ظرفیت‌های تا 2 ترابایت، جدیدترین محصول افزوده شده سامسونگ به خط SSD قابل‌حمل قابل‌حمل خود دارای سازگاری با چند دستگاه، عملکرد بالا، دوام و قابلیت حمل فوق‌العاده است.

توسط Cult of Mac در


در حالی که ذخیره سازی ابری مزایای زیادی دارد، محدودیت هایی نیز وجود دارد. من سفرهای زیادی انجام می دهم و اغلب با موقعیت هایی مواجه می شوم که دسترسی به اینترنت کند، محدود یا بدون دسترسی است. برای مثال، در یک پرواز هواپیمای 6 ساعته، مجموعه فیلم های ذخیره شده در iCloud عملاً به اندازه ماه غیرقابل دسترس است. همچنین سوالاتی در مورد حریم خصوصی و امنیت وجود دارد. ذخیره سازی اطلاعات اختصاصی به صورت محلی بسیار ایمن تر است.منبع