برنامه والپیپر به لطف طرفداران پورنو چینی که ممنوعیت ملی را دور می زنند، در نمودارهای استیم بالا می رود

در اوایل این ماه، در مورد محققان چینی شنیدیم که کلاه ایمنی برای تشخیص امواج مغزی ساخته بودند. ایده پشت آن کمک به ناظرانی است که ممکن است هر ماده غیرقانونی را از دست بدهند، اما با توجه به اینکه برخی از کارخانه های چینی در حال حاضر از دستگاه های نظارت مغزی از طریق مانیتورهایی در کلاه ایمنی برای بهبود بهره وری و کاهش تصادفات در محل کار استفاده می کنند، پیامدهای آن بسیار ترسناک است.

با تشکر، کوتاکومنبع

WTF؟! هفتمین بازی پربازیگر در Steam در حال حاضر آن چیزی نیست که شما انتظار دارید: یک برنامه تصویر زمینه به نام Wallpaper Engine. تقریباً نیم میلیون نقد بسیار مثبت به دست آورده است، بیشتر از Elden Ring. اما این برنامه بیشتر از انتخاب تصاویر پس زمینه استفاده می شود. این به کاربران مستقر در چین امکان مشاهده و توزیع پورن را می دهد.

حدود 40 درصد از کاربران این برنامه در چین هستند، جایی که آپلود یا ارسال مجدد پورن می تواند جرم تلقی شود. این کشور از ترکیبی از ربات‌های هوش مصنوعی و ارزیاب‌های انسانی به نام Jian Huang shi استفاده می‌کند تا تصاویر را در وب جستجو کند و تصمیم بگیرد که آیا آنها حاوی محتوای صریح غیرقانونی تلقی می‌شوند یا خیر.

این ساعت ها برای یک برنامه تصویر زمینه بسیار زیاد است. اما محبوبیت آن نه تنها از ایجاد، مرور، و به اشتراک گذاری تصاویر پس زمینه دسکتاپ ویندوز ناشی می شود، بلکه به این دلیل است که راهی برای فرار از ممنوعیت چینی در مورد پورنوگرافی است، از این رو بیش از 200000 مورد از این نظرات مثبت به زبان چینی نوشته شده است.

ویدئوهای هنتای ساخته شده توسط طرفداران همچنان در سایت‌ها و زیرمجموعه‌های خاص محبوب هستند. این ژانر سال گذشته زمانی که یکی از افراد زوم جلسه سنای ایتالیا را بمباران کرد و فیلم های پورنو Final Fantasy VII را پخش کرد، تیتر خبرها شد. مانند همه پورنوگرافی ها، در چین ممنوع است و باعث می شود که بسیاری از شخصیت های زن از Overwatch، Genshin Impact و Final Fantasy در تصاویر نامناسب به عنوان تصویر زمینه (یا شاید هم بدون قضاوت) در برنامه ظاهر شوند.

MIT Technology Review می نویسد که در حالی که اکثر تصاویر پس زمینه ارسال شده توسط کاربر در این برنامه برای کار ایمن هستند، حدود 7.5 درصد از بیش از 1.6 میلیون مشارکت با برچسب “بالغ”، حاوی ویدئوهایی از شخصیت های انیمه در حال رابطه جنسی و گاهی اوقات عکس ها و ویدئوهای مستهجن هستند. مردم واقعی.

در حالی که Wallpaper Engine در بین کاربران چینی گرسنه پورن بسیار محبوب است، بدنامی روزافزون این برنامه به این معنی است که اشتراک‌گذاری این تصاویر – یا حتی خود نسخه غیر چینی Steam – در نهایت می‌تواند ممنوع شود.

نمودار بازی های Steam که بیشترین بازی را انجام داده اند، نام های معمول را نشان می دهد: Counter-Strike: Global Offensive هنوز هم شماره یک است. بازی GTA V همچنان ادامه دارد. Apex Legend، Rust، Dota 2 و غیره. اما در جایگاه هفتم Wallpaper Engine قرار دارد که دارای تقریباً 100000 بازیکن اوج و 45.2 میلیون ساعت بازی است.

برخلاف فیس‌بوک، گوگل، اینستاگرام و بسیاری دیگر از سایت‌های غربی، نسخه جهانی Steam به طور کامل در چین مسدود نشده است (نسخه‌ای از این پلتفرم نیز وجود دارد که به طور خاص برای این کشور ساخته شده است).