بزرگترین مجموعه سوپر ماریو لگو Mighty Bowser 2807 قطعه ای است

Mighty Bowser قرار است در تاریخ 1 اکتبر با قیمت 269.99 دلار عرضه شود.منبع این مدل، از جمله پایه نمایشگر، بیش از 12.5 اینچ ارتفاع، 16 اینچ عرض و 11 اینچ عمق دارد. همچنین عناصر Action Tag تعاملی وجود دارد که می‌توان از آنها با فیگورهایی که جداگانه فروخته می‌شوند استفاده کرد.

Mighty Bowser دارای دکمه ای برای کنترل سر، گردن و دهان خود است. اگر ماشه را به طور کامل بکشید، Bowser حتی یک گلوله آتشین را از دهان خود پرتاب می کند. از مفاصل شل در دم و پاها استفاده می شود، بنابراین وقتی مدل را بلند می کنید، به نظر می رسد که او در حال پریدن است. لگو حتی دو برج برای ضربه زدن به Bowser اضافه کرد که یکی از آنها یک بلوک POW را پنهان کرده است.

به طور خلاصه: جدیدترین محصول اضافه شده به خط تولید سوپر ماریو لگو برای بزرگسالان اکنون رسمی شده است. Mighty Bowser مجموعه ای 2807 قطعه ای است که برای ساخت، بازی یا نمایش طراحی شده است که از پادشاه کوپاها الگوبرداری شده است.

مجموعه #71411 برای سازندگان بالای 18 سال در نظر گرفته شده است و به سایر محصولات نینتندو در خط بزرگسالان از جمله سیستم سرگرمی لگو نینتندو و بلوک علامت سوال Super Mario 64 می پیوندد. لگو می‌گوید هر مجموعه‌ای در این مجموعه برای برانگیختن نوستالژی طرفدارانی طراحی شده‌اند که ماریو را به‌عنوان بخش ذاتی دوران کودکی‌شان یاد می‌کنند.

مجموعه جدید لگو از تعداد انگشت شماری عناصر کاملاً جدید برای ایجاد جزئیاتی مانند دندان ها، انگشتان، شاخ های Bowser، لبه پوسته و میخ های پشت او استفاده می کند. بیشتر چیزهای دیگر در اصل برای ساخت‌های دیگر مانند وسایل نقلیه یا کشتی‌ها ساخته شده بودند.

بخونید:  جدیدترین وب‌کم لاجیتک با کیفیت 1080p HD و تصحیح نور خودکار را با بودجه محدود ارائه می‌کند