بسته الحاقی Cyberpunk 2077 با PS4 یا Xbox One سازگار نیست

روز دوشنبه، CD Projekt Red یک تیزر یک دقیقه‌ای از اولین الحاقیه مبتنی بر روایت Cyberpunk 2077، Phantom Liberty (در بالا) منتشر کرد. جلوه‌های بصری این تیزر در درجه اول سینمایی هستند و نگاه‌هایی کوتاه به گیم‌پلی دارند. با این حال، خیلی از خط داستانی را فاش نمی کند. تنها چیزی که به دست می‌آوریم این است که V سوگند یاد می‌کند برای خدمت به «ایالات متحده جدید آمریکا»، چیزی که جانی سیلورهند می‌گوید «ایده بدی» است که در برخی از سکانس‌های اکشن دوبله شده است.

Phantom Liberty فقط برای PS5، XBSX، PC و Stadia در دسترس خواهد بود. قابل ذکر است که کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در فهرست تریلر غایب هستند – واقعیتی که CDPR در اولین معرفی این افزونه در آوریل از ذکر آن کوتاهی کرد. با این حال، این نباید یک شوک بزرگ باشد.

همانطور که قبلاً گزارش کردیم، اولین بسط داستان Cyberpunk2077 هنوز فاصله زیادی دارد و برای سال آینده برنامه ریزی شده است. با این حال، این مجموع چیزی است که ما در مورد کاهش محتوای آینده می‌دانستیم – تا کنون.

اولین بسته الحاقی بازی در حال حاضر با یک بازه زمانی بیش از دو ساله پس از انتشار مواجه است. کنار گذاشتن پیچیدگی ساخت یک نسخه بدون اشکال برای کنسول‌های قدیمی‌تر احتمالاً به نفع CDPR است، به‌ویژه با توجه به اینکه یکی از به‌روزرسانی‌های نسل آخر به بازی اصلی، آن‌هایی را که نخواسته بودند نسخه دیسک PS4 را داشته باشند، کاهش داد.منبع

چیزی که باید منتظرش بود: اولین “DLC” برای Cyberpunk 2077 CD Projekt Red یک شکست بزرگ بود که فقط از چند تغییر ظاهری و محتوای جدید بسیار کمی تشکیل شده بود. خوشبختانه CDPR روی یک بسته الحاقی واقعی کار کرده و بالاخره امروز چند جزئیات و یک تیزر برای آن منتشر کرد.

در زمان انتشار، CP2077 عمدتاً یک «آتش زباله» غیرقابل پخش در کنسول‌های نسل آخر بود. استودیو سخت تلاش کرد تا وصله‌ها را به حداقل برساند تا نسخه‌های PS4 و Xbone قابل قبول باشند، اما افزایش کار و خطر شکست یک DLC سازگار با نسل آخر ممکن است ارزش تلاش استودیو را نداشته باشد.

شرح روشن یوتیوب می‌گوید که Phantom Liberty «یک بسط مهیج جاسوسی برای Cyberpunk 2077 است که در منطقه‌ای کاملاً جدید در شهر شب اتفاق می‌افتد». بنابراین بازیکنان یک داستان و ماموریت جدید به اضافه یک بخش کامل از نقشه کشف نشده دریافت می کنند.

یک صحنه چیزی را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد چندین مامور سرویس مخفی تقویت‌شده روی مهر رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا و اطراف آن مرده دراز کشیده‌اند – شاید در Airforce One، اما تشخیص آن سخت است.