بسته جدید AMD بازی‌های Dead Island 2 و The Callisto Protocol را با کارت‌های گرافیک RX 6000 ارائه می‌کند.

این معامله شامل تمامی پردازنده های گرافیکی Radeon RX 6000 می شود. RX 6400 و 6500 XT فقط با Dead Island 2 عرضه می شوند، اما همه کارت های دیگر شامل هر دو بازی هستند. کلید Dead Island 2 برای فروشگاه Epic Games است زیرا این عنوان انحصاری آن است، در حالی که The Callisto Protocol در Steam فعال می شود.

در آمریکای شمالی، این پیشنهاد در فروشگاه آمازون، Micro Center، Newegg یا AMD است. این تبلیغ از هم اکنون تا 4 فوریه – یک روز پس از انتشار Dead Island 2 – ادامه دارد. شرکت کنندگان تا 4 مارس فرصت دارند برای دریافت کلیدها اقدام کنند.

کاربرانی که یکی از 9 پردازنده گرافیکی AMD Ryzen 5000 را قبل از پایان سال خریداری می کنند، همچنان می توانند یک نسخه Steam رایگان از Uncharted: Legacy of Thieves Collection دریافت کنند. AMD احتمالاً در تلاش است تا پردازنده‌های Zen 3 را پاک کند، زیرا پردازنده‌های Zen 4 تازه عرضه شده‌اش برای فروش در برابر آن‌ها مشکل دارند.

چیزی که باید منتظرش بود: پس از معرفی اولین کارت گرافیک Radeon 7000، AMD آخرین ترفند خود را برای پاک کردن موجودی پردازنده گرافیکی RX 6000 فاش کرد. تبلیغات جدید شبیه به یک AMD است که در حال اجرا برای جابجایی پردازنده های Ryzen 5000 با توجه به فروش ضعیف Ryzen 7000 است.

قرارداد Radeon می‌تواند هدفی مشابه داشته باشد، اما پردازنده‌های گرافیکی RDNA 3 که AMD هفته گذشته اعلام کرد، معایب Zen 4 را نخواهد داشت. ارتقا به Ryzen 7000 اساساً به معنای ساخت یک رایانه شخصی جدید است، زیرا به مادربردهای جدید AM5 و رم DDR5 نیاز دارد. . یک Radeon 7900 XT یا XTX، با این حال، مناسب دکل قدیمی شما خواهد بود.

بخونید:  Counter-Strike 2 تابستان امسال می آید، نرخ تیک از بین رفته است، آزمایش محدود اکنون شروع می شود

از هم اکنون تا فوریه، مشتریانی که کارت گرافیک دسکتاپ RDNA 2 را در خرده فروشان شرکت کننده خریداری می کنند، کدهای دانلود Dead Island 2 و The Callisto Protocol آینده را دریافت خواهند کرد. نسخه PC بازی Dead Island 2 در 3 فوریه 2023 در فروشگاه Epic Games منتشر می شود، در حالی که The Callisto Protocol در تاریخ 2 دسامبر سال جاری برای Epic و Steam عرضه می شود. هر دو عنوان 59.99 دلار هستند.

در هر صورت، کاربرانی که در زمستان امسال به دنبال ارتقاء CPU و GPU سیستم AM4 هستند، اکنون می توانند سه بازی AAA رایگان دریافت کنند.منبع

AMD فقط کدها را در جعبه های GPU بسته بندی نمی کند. کاربران باید مؤلفه ها را نصب کنند، در وب سایت پاداش های AMD ثبت نام کنند، سپس ابزار تأیید محصول را دانلود و اجرا کنند تا تأیید کنند که از یک GPU شرکت کننده استفاده می کنند.

هیچ‌یک از بازی‌ها سیستم مورد نیاز خود را فاش نکرده‌اند، بنابراین نمی‌توان گفت که هر کارت واجد شرایط چگونه با آنها برخورد می‌کند. پروتکل Callisto از جلوه‌های ردیابی پرتوی پیشرفته استفاده می‌کند و سخت‌افزار ردیابی پرتوی AMD را که با پردازنده‌های گرافیکی RX 6000 معرفی شد، به کار می‌گیرد.