بسیاری از کاربران اینستاگرام از تعلیق حساب پس از قطع صبحگاهی خبر می دهند

تعیین درجه قطعی مشکل است. Downdetector بیش از 7500 شکایت را در اوج خود ثبت کرد، اما این فقط گزارش هایی از افرادی است که زحمت رفتن به سایت و ثبت قطعی را به خود اختصاص داده اند. همچنین به نظر نمی رسد که محلی باشد. شکایات در توییتر شامل کاربرانی از آمریکای شمالی و جنوبی و بسیاری از مناطق در اروپا و آسیا می شود.

منبع

ردیاب قطعی وب سایت Downdetector با گزارش هایی مبنی بر از دست دادن دسترسی کاربران به اینستاگرام از صبح امروز آغاز شد. به نظر می رسد که هزاران کاربر تحت تأثیر قرار گرفته اند. تیم پشتیبانی اینستاگرام تصدیق کرد که پلتفرم «مشکلات» نامشخصی دارد.

به طور خلاصه: چیزهای کمی ناامید کننده تر از بررسی وب سایت مورد علاقه خود و از کار افتادن آن به دلایلی هستند. اغلب اوقات، سایت به سرعت بهبود می یابد، و شما می توانید به روز خود ادامه دهید. با این حال، برخی از کاربران اینستاگرام پس از گذشت تقریباً هشت ساعت همچنان منتظر هستند تا دوباره به حساب های خود دسترسی پیدا کنند که به نظر می رسد به طور تصادفی حذف یا به حالت تعلیق درآمده است.

حدود یک ساعت پس از گزارش‌های اولیه، اینستاگرام تأیید کرد که سایت با مشکلاتی روبرو بوده است، اما اطلاعات بیشتری در مورد علت یا زمان از سرگیری فعالیت عادی ندارد. بسیاری از کاربران گزارش می دهند که دوباره دسترسی پیدا کرده اند، اما برخی دیگر هنوز از زمان انتشار با مشکل مواجه هستند.

آیا کسی هنوز حساب خود را با موفقیت بازیابی کرده است؟ چرا که مین‌ها همچنان به‌عنوان «ممنوع/تعلیق» معرفی می‌شوند

— ✨Maureen✨ (@MaureensMirror) 31 اکتبر 2022

بخونید:  این را درک کنید: مایکروسافت اولین کنترلرهای Xbox را با بوی پیتزا راه اندازی کرد

این قطعی در حدود ساعت 9 صبح روز دوشنبه به وقت شرقی شروع شد. بسیاری از کاربران به توییتر رفتند، گزارش نویسی چندین مشکل، از جمله اعلامیه‌های تعلیق خودسرانه که می‌گویند دستورالعمل‌های جامعه را نقض کرده‌اند. برخی دیگر ادعا کردند که هنگام تلاش برای ورود به سیستم، خطاهای “کاربر یافت نشد” دریافت کردند. تعدادی از کسانی که توانستند با موفقیت ثبت نام کنند، شکایت داشتند که تعداد فالوورهایشان بسیار کم شده است.

قطعی ها برای هر وب سایت اینترنتی نسبتاً رایج است. برخی از آنها برنامه ریزی شده اند، مانند تعمیر و نگهداری معمول، که معمولاً بیش از یک ساعت طول نمی کشد. برخی دیگر دلایل ناشناخته دارند اما نسبتاً سریع و معمولاً ظرف چند ساعت از بین می روند.