بلیزارد از “متخصصان” دیابلو برای اولین تست بسته Diablo IV دعوت می کند

در آخرین به‌روزرسانی توسعه‌دهنده، جو شلی، کارگردان بازی و راد فرگوسن، مدیر کل فرنچایز، اخبار بسیار هیجان‌انگیزی داشتند (در زیر). Diablo IV در حال ورود به مرحله آزمایشی خود است و اولین نسخه بتا بسته در ماه اکتبر رخ می دهد. مهمتر از آن، هواداران این شانس را دارند که به آزمون دعوت شوند و یکی از اولین کسانی باشند که بازی را امتحان می کنند.

بلیزارد به دنبال بازیکنانی با تجربه در محتوای آخر بازی Diablo II: Resurrected، Diablo III و Diablo Immortal است. توسعه‌دهندگان به معیارهای مختلف گیم‌پلی این بازی‌ها نگاه می‌کنند و دعوت‌نامه‌هایی را برای تعداد زیادی اما محدود از بازیکنانی که مایل به امضای قرارداد عدم افشا هستند، ارسال می‌کنند.

اگر بازیکن معمولی نیستید، هنوز شانس دعوت کردن دارید. کافیست همان تنظیمات ارتباطی ذکر شده در بالا را تنظیم کنید و شروع به پخش محتوای پایانی برای هر یک از سه بازی کنید. کمپین را بازی نکنید، زیرا این آمار آماری را که بلیزارد برای تصمیم‌گیری دعوت‌شده استفاده می‌کند افزایش نمی‌دهد.

بازیکنانی که در طول بتا به سطح 50 می‌رسند به Paragon Boards نیز دسترسی خواهند داشت. این‌ها افزایش‌هایی هستند که بازیکنان می‌توانند هر طور که می‌خواهند روی هر شخصیتی با سطح محدود خرج کنند. سیستم Paragon بسیار متفاوت از Diablo III است، این بار. اگر علاقه مند هستید، بلیزارد در دسامبر گذشته مروری کوتاه داشت.

بازیکنان تا 11 اکتبر فرصت دارند تا تنظیمات ارتباطی خود را به‌روزرسانی کنند و در زمان پایان بازی شرکت کنند. بلیزارد سپس دعوت‌نامه‌هایی را با دستورالعمل‌های بیشتر ارسال می‌کند. آزمایش باید در 18 اکتبر برای یک دوره نامعلوم آغاز شود.

مدعوین مجموعه‌ای از حالت‌های بازی از جمله Helltide، Nightmare Dungeons، Whispers of the Dead و Fields of Hatred را خواهند داشت. علاقه مندان می توانند جزئیات هر کدام را در وبلاگ بلیزارد بیابند.

اگر به اندازه کافی خوش شانس نبودید که دعوت شوید، ناامید نشوید. بلیزارد یک نسخه بتای باز برای اوایل سال 2023 برنامه ریزی کرده است. باز هم، این فقط محتوای پایانی بازی خواهد بود زیرا توسعه دهندگان نمی خواهند هیچ یک از داستان های Diablo IV را قبل از انتشار خراب کنند.منبع

در متن: وقتی نوبت به دنباله‌های بازی‌های ویدیویی می‌شود که مورد انتظار قرار می‌گیرند، احتمالاً Diablo IV (D4) در صدر فهرست قرار دارد. Diablo III در سال 2012 راه اندازی شد و تا سال 2017 طرفداران برای کارهای بیشتر آماده بودند. با این حال، بلیزارد در این زمینه ساکت ماند و به انتشار محتوای آخر بازی ادامه داد. دیابلو 3 در ماه آگوست وارد بیست و هفتمین فصل خود شد، درست زمانی که D4 وارد مرحله آزمایشی نهایی خود شد.

اگر یک بازیکن فصلی معمولی هستید، در حال حاضر در رقابت هستید. برای اطمینان از اینکه دعوت خود را از دست ندهید، بلیزارد می‌گوید به تنظیمات حساب Battle.net خود بروید و برای دریافت اخبار و پیشنهادات ویژه، کادر را علامت بزنید. این چک باکس در زیر برگه “حریم خصوصی و ارتباطات” قرار دارد.