بلیزارد جزئیات سینمایی افتتاحیه و بتای باز Diablo IV را به اشتراک می گذارد

مانند هر نسخه بتا، بازیکنان ممکن است با مشکلات عملکرد، قطع یا سایر مشکلاتی که بر تجربه کلی تأثیر می‌گذارد، مواجه شوند. بلیزارد گفت که بازخورد را پس از بتای باز ارزیابی خواهد کرد و در صورت نیاز تغییراتی را اعمال خواهد کرد.

نسخه بتای باز شامل پیش‌گفتار و کل عمل اول از جمله منطقه اول، قله‌های شکسته است. بلیزارد در این دوره سقف شخصیتی 25 را ارائه می‌کند، اگرچه گیمرها می‌توانند تا پایان بتای باز به «شکاف کردن شیاطین» ادامه دهند.

تصویر بزرگ: طرفداران Diablo IV منتظر چیزهای زیادی هستند زیرا بلیزارد اخیراً فیلم افتتاحیه بازی را حذف کرده و جزئیاتی را در مورد بتای باز آینده به اشتراک گذاشته است. معرفی درون بازی زمینه را برای یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال‌های اخیر فراهم می‌کند و خوشبختانه، گیمرها برای دستیابی به آن نیازی به صبر بیش از حد نخواهند داشت.

کسانی که Diablo IV را برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، سری ایکس‌باکس یا رایانه‌های شخصی ویندوزی پیش‌خرید کنند، از 17 مارس به نسخه بتای باز دسترسی خواهند داشت. بتای باز استاندارد آخر هفته آینده، از 24 تا 26 مارس آغاز خواهد شد.

در این میان، بلیزارد در نظر دارد اولین به‌روزرسانی توسعه‌دهنده خود در سال 2023 را در 28 فوریه میزبانی کند. پخش زنده از ساعت 11 صبح اقیانوس آرام آغاز می‌شود و آرت پشکوف، طراح اصلی جهان، منگ سونگ، طراح سیستم‌های اصلی، و جو شلی، کارگردان بازی، جزئیات بازی را توضیح می‌دهند. دژ و سیستم های زرهی همچنین به ما گفته شده است که درباره نسخه بتا باز بیشتر خواهیم آموخت.

بخونید:  ایالات متحده محدودیت های جدیدی را برای صادرات ابزارهای ساخت تراشه به چین اعمال می کند

کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی خریداری کرده اند، به طور خودکار به نسخه بتای باز دسترسی خواهند داشت. اگر کد دسترسی زودهنگام دارید، باید دستورالعمل‌های بازخرید را دنبال کنید تا مطمئن شوید که این کد را از دست ندهید.

با فرض عدم تأخیر بیشتر، Diablo IV در مسیر عرضه در 6 ژوئن 2023 است. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه استاندارد را با قیمت 69.99 دلار، نسخه لوکس را با قیمت 89.99 دلار یا نسخه نهایی را با قیمت 99.99 دلار پیش خرید کنند. نسخه های لوکس و نهایی شامل حداکثر چهار روز دسترسی زودهنگام هستند که شما را در بازی از 2 ژوئن قرار می دهد.منبع