بهترین اتاق فرار های تهران تجربه یک بازی هیجانی و دلهره‌آور ره بال آسمان | allescape

در واقع این مجموعه چندین بازی مختلف دارد که همه آن برای گروه سنی 15 سال به بالا هستند. مدت‌زمان بازی در اسکیپ روم اسکیپ لند ۷۰ دقیقه و تعداد نفرات هم از ۴ تا ۶ بازیکن است. محدوده سنی افراد شرکت‌کننده از ۱۵ سال به بالاست و مخاطب آن نیز آقایان و بانوان و نوجوانان‌اند. بازی و تفریح در اتاق فرار ایکس اسکیپ سالم و دوست‌داشتنی بوده و برای خانواده‌ها، دوستان، همکلاسی‌ها و همکاران تجربه‌ای جذاب و هیجان‌انگیزی را به دست خواهد داد. مخاطب این بازی آقایان و بانوان‌اند و تعداد نفرات هم از ۴ تا ۸ نفر است.

۱۸. ایگور

کمدهای قفل‌دار داخل فضای سالن انتظار تعبیه شده تا وسایل گروه را در آن بگذارید. متاسفانه از زمان بازی کاسته خواهد شد و مجموعه برین گیم سنتر هیچ کمکی در قبال دیر رسیدن گروه‌ها نمیتواند انجام دهد. مانند فرار از زیرزمین خالی از سکنه، که دکور و صوت و وسایل الکتریکی اتاق با تِم هماهنگه اما هیچ داستان کلی وجود ندارد.

۱۰ اشتباه رایج در اتاق فرار که نباید انجام بدیم

بهترین اتاق فرار های تهران تجربه یک بازی هیجانی و دلهره‌آور ره بال آسمان | allescape

هزینه انجام بازی اتاق فرار پنهان شده در سایه برای هر نفر 100 هزار تومان است. این بازی که از دیگر اتاق های فرار تهران است، درجه سختی تقریبا بالایی دارد. محل انجام بازی در پارک لاله است و چند گروه با یکدیگر در سر پیدا کردن کتیبه گمشده رقابت می کنند. تعداد این اتاق فرارها زیاد بوده و از نظر سناریو، موقعیت مکانی، ژانر بازی و امکانات با یکدیگر تفاوت دارند.

  • اتاق فرار سوئینی تاد از اتاق فرارهای جالب این مجموعه است.
  • معمولا نوع هیجان بازی‌هایی که توسط این مجموعه ارائه می‌شود، بسیار مطلوب بوده است و سناریو‌ها استانداردی بین المللی و جذابی برای بازی‌های اتاق فرار در تهران ایجاد کرده‌اند.
  • بازیکنان در محدودیت زمانی مشخص برای یافتن پاسخ معماها و سرنخ‌هایی که داخل اتاق پنهان شده‌اند، با هم تلاش می‌کنند.
  • شما در اسکیپ روم بارکد درگیر سناریویی هیجان‌انگیز می‌شوید که در آن، تمام تمرکزتان بر بیرون‌رفتن است.
  • در واقع شما در سال ۱۷۰۰ میلادی‌اید و باید با استفاده از این کشتی خود را به جزیره برسانید.

معمولا اتاق فرارهای ترسناک، طرفداران بیشتری دارد و به همین خاطر، فهرستی از این موارد را در این مطلب برای شما آماده کردیم. بازی فرار از تنگنا و اتاق فرار تله مرگ با ژانر ترسناک و بازی ذهن تاریک با ژانر دلهره‌آور، همه دارای سختی متوسط هستند. برای تجربه تله مرگ بهتر است در ابتدا بازی فرار از تنگنا را بازی کرده باشید.

اتاق فرار قربانی

البته در مجله اسکیپ روم ما سعی کرده ایم که بهترین اتاق فرارهای کشور را جمع آوری کنیم. این بازی هم توسط مجموعه اسکیپ روم دات آی آر طراحی شده است. اتاق مورد نظر بازی ساده ای دارد و برای کسانی که اولین بار است اتاق های فرار را تجربه می کنند مورد اتاق فرار کودکان مناسبی خواهد بود. اگر به دنبال جدیدترین اتاق فرار تهران می‌گردید، وقت آن رسیده که با اتاق فرار پلاک ۱۶ آشنا شوید. این اسکیپ روم در سال ۱۳۹۹ طراحی شده و دارای ۲ اتاق فرار بسیار جذاب و ترسناک می‌باشد.

بخونید:  طراحی صرافی یا بازار خرید و فروش ارز دیجیتال P2p شبیه نوبیتکس