بهترین کروم بوک | TechSpot

برای کاربرانی که می‌خواهند کمی در هزینه‌شان صرفه‌جویی کنند، اما همچنان یک کروم‌بوک پر از ویژگی‌ها را دریافت کنند، Lenovo ThinkPad C13 Yoga باید در بالای لیست خرید آنها باشد. در سایت لنوو، از نظر پیکربندی‌های مختلف، تعداد پیشنهادات بسیار محدود است، اما مدل‌های زیادی از سال‌های گذشته در فروشگاه‌ها وجود دارد (از جمله مدل‌هایی با APUهای Ryzen 3000 و گرافیک Vega). این باعث می شود که Yoga 13 به طور مکرر تخفیف داده شود، بنابراین ارزش آن را دارد که مرتباً قیمت ها را بررسی کنید.

مهم نیست که کدام نسخه را دریافت می کنید، گزینه های اتصال زیادی وجود دارد: چهار درگاه USB 3.2 (2x Type-C، 2x Type-A)، یک سوکت HDMI 2.0، جک هدفون و یک کارت خوان microSD.

خوب | بیشتر آن را دارند
بسیاری از گزینه های اتصال

در حالی که مشخصات نسخه های پایه چیز خاصی نیست (دو هسته ای Athlon، 4 گیگابایت رم، 32 یا 64 گیگابایت حافظه eMMC)، بقیه بسته به راحتی این مشکل را جبران می کند.

هنگامی که هر گزینه ممکن را اضافه می کنید، یکی از مصالحه آشکار قیمت است، اما عمر باتری یکی دیگر از اشکالات است. اما برای کسانی که در حال حرکت هستند و می خواهند کروم بوکی داشته باشند که بتواند همه این کارها را انجام دهد، بدون اینکه سست یا ارزان باشد، ThinkPad C13 Yoga Chromebook مناسب است. برای پول، این یک انتخاب سخت است.منبع

عالی | ویژگی های متمایز کننده
APU های AMD، ظاهر و احساس ThinkPad

میانگین | رقبا ممکن است بهتر باشند
مشخصات مدل ورودی پایه، عمر باتری متوسط

ThinkPad کلاسیک شکوفا شده است، مانند نقطه قرمز رنگ Trackpoint در مرکز صفحه‌کلید، و یک حسگر اثرانگشت مطابق روی تراشه و قلم صفحه لمسی به‌عنوان موارد اضافی اختیاری در دسترس هستند.

صفحه نمایش 13.3 اینچی 1080p روشن، رنگی غنی است و می تواند به طور کامل به اطراف بچرخد تا در پشت صفحه کلید قرار بگیرد. برخی از مدل ها حتی با نمایشگرهای 4K عرضه می شوند، اما قیمت آنها به طور قابل توجهی بالاتر است.