به‌روزرسانی نسل بعدی Witcher 3 شامل تنظیمات گرافیکی Ultra+ منحصر به فرد رایانه شخصی است


بسیار مورد انتظار: ممکن است چند سال پیش بیش از 100 ساعت را صرف تکمیل Witcher 3 و الحاقات آن کرده باشید، اما به‌روزرسانی نسل بعدی آینده می‌تواند بازیکنان سابق را وسوسه کند که به دنیای فانتزی بازگردند، به خصوص که نسخه رایانه شخصی با تنظیمات گرافیکی انحصاری Ultra+ ارائه می‌شود.

بیش از دو سال از زمانی که CD Projekt Red اعلام کرد نسخه نسل بعدی Witcher 3 در دست ساخت است، به‌روزرسانی موردانتظار فردا (14 دسامبر) در ساعت 1 بامداد CET برای رایانه‌های شخصی و Xbox Series X/S و نیمه‌شب به وقت محلی ارائه می‌شود. برای پلی استیشن 5

Witcher 3 علیرغم انتشار در سال 2015 همچنان یک بازی زیبا به نظر می‌رسد و به‌روزرسانی جدید مجموعه‌ای از پیشرفت‌های گرافیکی از جمله روشنایی سراسری با ردیابی پرتو، بازتاب‌ها و سایه‌ها و همچنین انسداد محیط را اضافه می‌کند. همچنین شامل تعدادی مدهای اجتماعی و محتوای الهام گرفته از مدها برای بهبود تصاویر و کیفیت بازی است.

نسخه رایانه شخصی به‌روزرسانی دارای تنظیمات گرافیکی انحصاری Ultra+ است. بر چندین عنصر از جمله تعداد کاراکترهای پس زمینه، محدوده دید شاخ و برگ و سطوح جزئیات تأثیر می گذارد. همچنین کیفیت سایه، چمن، زمین، آب و بافت را بهبود می بخشد.

کسانی که دارای RTX 4090 یا RTX 4080 هستند، می‌توانند DLSS 3.0 را در بازی فعال کنند، که به افزایش نرخ فریم 4K کمک می‌کند. AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) 2.1 یکی دیگر از موارد اضافه شده جدید است، همانطور که حالت عکس نیز وجود دارد.

این به‌روزرسانی همچنین بهبودهای متعددی در کیفیت زندگی به ارمغان می‌آورد، مانند گزینه Quick Sign Casting که اجازه می‌دهد علائم بدون باز کردن منوی شعاعی جابجا شوند، فیلتر نقشه جدید برای پنهان کردن نمادهای خاص، گیاهان فوراً قابل غارت، و منوی شعاعی بهبودیافته. بمب ها، پیچ ها و اقلام جیبی را می توان بدون باز کردن موجودی به صورت پویا تغییر داد.

تغییرات گیم پلی شامل تعادل مجدد مبارزه و اصلاحات است، و محتوای اضافی الهام گرفته از سری نتفلیکس، از جمله یک تلاش جانبی کاملاً جدید در Velen به نام In The Eternal Fire’s Shadow وجود دارد.

لیست کامل یادداشت های پچ گسترده است. می‌توانید تمام تغییرات و به‌روزرسانی‌ها را در اینجا بخوانید، اگرچه CD Projekt Red می‌گوید که آنها فقط نکات برجسته هستند.

منبع