به روز رسانی Cyberpunk 2077 حداقل سیستم مورد نیاز را افزایش می دهد و مردم راضی نیستند

سازنده گفت که آپدیت بازی پایه زودتر از 90 روز آینده نخواهد رسید، و سیستم مورد نیاز به روز شده برای Phantom Liberty، اولین بسط Cyberpunk 2077 نیز اعمال خواهد شد. سه ماه دیگر درست قبل از تاریخ برنامه ریزی شده فانتوم لیبرتی در 26 سپتامبر است.

CD Projekt Red یک تریلر از Phantom Liberty را در جریان نمایشگاه Xbox Games اخیر به اشتراک گذاشت. این گسترش در حال حاضر برای پیش خرید در پلتفرم های توزیع دیجیتال مانند Steam با قیمت 29.99 دلار در دسترس است.منبع

CD Projekt Red سیستم مورد نیاز سیستم رایانه شخصی را برای Cyberpunk 2077 اعلام کرده است که پس از آپدیت بعدی بازی پایه اعمال می شود و همه از این تصمیم راضی نیستند.

برخی از گیمرها به خاطر تغییرات معلق به چالش کشیده شده اند و به درستی هم همینطور است. همانطور که یکی از کاربران ناامید اشاره کرد، قرار است به روز رسانی ها عملکرد را بهینه کنند، نه افزایش نیازمندی ها.

اگر علاقه مند به بازی با ردیابی پرتوی فعال هستید، حداقل الزامات حتی بالاتر است.

CD Projekt Red خاطرنشان می‌کند که بازی برای سیستم‌هایی که به زودی از حداقل الزامات خارج می‌شوند، متوقف نمی‌شود، اما با به‌روزرسانی بازی پایه، پشتیبانی فعال از این سیستم‌ها را قطع کرده و آزمایش بازی را روی چنین تنظیماتی متوقف خواهند کرد.

حداقل سیستم مورد نیاز موجود حداقل به Intel Core i5-3570K / AMD FX-8310، 8 گیگابایت رم، Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radon RX 470 و 70 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد. پس از کاهش به‌روزرسانی جدید، حداقل سیستم مورد نیاز به Core i7-6700 / Ryzen 5 1600، 12 گیگابایت حافظه، GeForce GTX 1060 6 گیگابایت / Radeon RX 580 8 گیگابایت و 70 گیگابایت حافظه SSD افزایش می‌یابد.

بخونید:  انویدیا اولین موج بازی های خود را برای پشتیبانی از DLSS 3.0 و بنچمارک های جدید RTX 4080 معرفی کرد.

یک سیب زمینی داغ: تصویربرداری خرید یک بازی برای اجرا در سیستمی که حداقل نیازهای سخت افزاری را برآورده می کند، فقط برای یک به روز رسانی که تقریباً سه سال بعد ارائه می شود تا پست های هدف را جابجا کند و دستگاه شما را خارج از محدوده قرار دهد. آیا اکنون از شما انتظار می رود که دستگاه خود را برای انجام همان بازی که روز قبل به خوبی کار می کرد ارتقا دهید؟