به روز رسانی Meta Quest 2 عملکرد اضافی CPU و GPU را باز می کند

به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری متا به‌تدریج منتشر می‌شوند تا مشکلات گسترده را به حداقل برسانند، بنابراین اگر فوراً نشان داده نشد نگران نباشید. بالاخره به آنجا می رسد…

متا همچنین کنترلرهای Touch Plus را برای کارآمدتر و ارگونومیک تر شدن اصلاح کرد. حلقه‌های ردیاب بیرونی از بین رفته‌اند، که باید به کنترل‌کننده‌ها حسی شبیه به امتداد طبیعی دست‌های شما بدهد. طراحی جدید همچنین شامل لمسی یکپارچه از Touch Pro برای تقویت غوطه وری است.

به طور خلاصه: متا به وعده خود مبنی بر عرضه به‌روزرسانی‌ای عمل کرده است که به Quest 2 و Quest Pro فرصت خوبی می‌دهد و کاربران فقط باید چند هفته صبر می‌کردند تا آن را ارائه کند. به روز رسانی Meta Quest V55 به طور خاص به CPU و GPU در دو پوشیدنی می پردازد. در آزمایش، Meta شاهد افزایش 26 درصدی عملکرد CPU در هر دو هدست با نصب V55 و همچنین افزایش 19 درصدی عملکرد GPU در Quest 2 و افزایش 11 درصدی GPU در Quest Pro بود. برای یک به روز رسانی ساده نرم افزار بد نیست، نه؟

در اوایل این ماه، متا همچنین قیمت Quest 2 خود را در انتظار عرضه Quest 3 در پاییز امسال کاهش داد. Quest 2 اکنون با قیمت 299.99 دلار برای نسخه 128 گیگابایتی و 349.99 دلار برای مدل 256 گیگابایتی به فروش می رسد. این مقدار به ترتیب از 399.99 دلار و 429.99 دلار قبل از کاهش قیمت کاهش یافته است.منبع

متا گفت که با استفاده توسعه دهندگان از اسب بخار اضافه شده، کاربران می توانند انتظار بازی روان تر، رابط کاربری پاسخگوتر و محتوای غنی تر را داشته باشند. آنها همچنین مقیاس رزولوشن پویا (DRS) را برای هر دو هدست فعال می‌کنند تا برنامه‌ها و بازی‌ها بتوانند از افزایش تراکم پیکسلی بدون کاهش نرخ فریم استفاده کنند.

بخونید:  خداحافظ NUC های اینتل: تولید متوقف می شود اما شرکا مشعل را حمل می کنند

کسانی که علاقه مند به جدیدترین و بهترین ها هستند ممکن است بخواهند منتظر Quest 3 باشند. متا گفت که این نمایشگر با بالاترین وضوح نمایشگر تا به امروز عرضه خواهد شد و از چیپست نسل بعدی Qualcomm Snapdragon قدرت می گیرد که می تواند بیش از دو برابر عملکرد گرافیکی را ارائه دهد. در مقابل تراشه در Quest 2.

Quest 3 قرار است پاییز امسال با قیمت 499.99 دلار با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه شود.