به نظر می‌رسد که Ubisoft’s Star Wars Outlaws یک بسط اخلاقی مبهم برای Jedi: Survivor باشد.

در مورد داستان، یوبی سافت با قهرمان خود – یا ضدقهرمان، در مسیر متفاوتی پیش رفت. به جای بازی در نقش جدی، بازیکنان کفش های نسخه زنانه هان سولو به نام کی وس را پر می کنند. به دلایلی فاش نشده، کی جایزه ای بر سرش دارد، احتمالاً به این دلیل که او بیشتر وقت خود را صرف انتخاب مشاغلی می کند که کاملاً قانونی نیستند، مانند قاچاق.

در متن: جنگ ستارگان جدی: بازمانده علیرغم نقدهای خوبش از سوی منتقدان، نتوانست بازیکنان را تحت تاثیر قرار دهد، چرا که در درجه اول به دلیل عملکرد ضعیف، امتیازات متفاوتی به بازی دادند. توسعه‌دهنده Respawn می‌توانست نرخ فریم پایین را به بازیکنان رایانه‌های شخصی با سخت‌افزار ضعیف سرزنش کند، اگر به خاطر این واقعیت نبود که بازی در کنسول‌ها نیز بهینه به نظر نمی‌رسید. امیدواریم که بازی جنگ ستارگان آینده یوبی سافت با تمرکز صرف بر روی سخت افزار نسل فعلی، از این مشکل جلوگیری کند.

با قضاوت بر اساس تریلر گیم پلی، Massive ممکن است در حال پیاده سازی یک سیستم اخلاقی در بازی باشد که به بازیکنان این امکان را می دهد تا بسته به دیدگاه شما، کم و بیش یک شرور باشند. در بخشی از تریلر، بازیکن با این تصمیم مواجه می‌شود که آیا به یک افسر امپراتوری رشوه بدهد یا نه. اگرچه یوبی‌سافت به اهمیت انتخاب‌ها اشاره نکرد، اما به نظر می‌رسد که ممکن است.

متأسفانه، از آنجایی که کی جدای نیست، احتمالاً بازی شمشیر نوری زیادی وجود نخواهد داشت، مگر اینکه Massive در قسمت‌های آخر بازی یک سورپرایز در آستین خود داشته باشد. مبارزات عمدتاً شامل اسلحه و اقدامات مخفیانه است.

بخونید:  چین برنامه جدیدی برای ساخت یک سیستم عامل داخلی دارد که می تواند جایگزین نیاز به ویندوز شود

در تریلر، بازیکن یواشکی شروع می کند، در یک آتش سوزی گرفتار می شود، هدف را می گیرد و فرار می کند. بازیکنان می‌توانند وسایل نقلیه، از جمله دوچرخه‌های تندرو و فضاپیماها را «قرض» کنند تا تعقیب‌کنندگان خود را رها کنند. همچنین، به نظر می‌رسد پرواز از کنار سیاره به فضا یکپارچه است، بدون انتقال ناخوشایند یا صفحه نمایش بارگذاری.

بازیکنان می توانند اهداف ماموریت را به روش های مختلفی انجام دهند. کسانی که علاقه مند به بازی های مخفی کاری هستند به طور بالقوه می توانند راه خود را از طریق ماموریت ها بگذرانند. شلیک تفنگ نیز می تواند کار کند. کی همیشه می تواند فرار کند تا یک روز دیگر بجنگد اگر اوضاع خیلی داغ شود. البته، هر ترکیبی از سبک های بازی نیز می تواند کارساز باشد.

یوبی‌سافت پنجره‌ای مشخص‌تر از «سال آینده» ندارد، اما اعلام کرد که این نسخه برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5 و کنسول‌های سری ایکس‌باکس در دسترس خواهد بود. این واقعیت که به نظر نمی رسد نسخه هایی برای کنسول های نسل آخر وجود داشته باشد، می تواند خبر خوبی باشد. بسیاری از بازی های چند پلتفرمی اخیر به طور کامل از قدرت موجود در PS5 و XBSX استفاده نکرده اند. امیدواریم Outlaws بتواند یک تجربه “نسل بعدی” واقعی را بدون تمام مشکلاتی که سایر توسعه دهندگان در سازگاری بازی های خود با بیش از دوجین پلتفرم داشتند، ارائه دهند.منبع

در آخر هفته، Ubisoft اعلام کرد که در حال کار بر روی یک بازی جهان باز جنگ ستارگان به نام Star Wars Outlaws (مست هد) است. سپس در روز دوشنبه، توسعه‌دهنده چند نگاه پنهانی انداخت تا به بازیکنان بفهماند که چه انتظاری دارند. یکی یک تریلر 10 دقیقه ای از گیم پلی (در زیر) و دیگری یک ویدیوی پنج دقیقه ای از پشت صحنه بود که هامبرلی گونزالس را در نقش شخصیت اصلی داستان، کی وس (پایین) نشان می داد.

بخونید:  مدل جدید هوش مصنوعی انویدیا هندسه سه بعدی پیچیده ای را از کلیپ های ویدئویی دو بعدی می سازد

Star Wars Outlaws که توسط Massive Entertainment توسعه یافته است، برخی از ویژگی‌های مشترک را با دو بازی اخیر Jedi Respawn – Fallen Order و Survivor دارد. یوبی سافت آن را به عنوان یک ماجراجویی جهان باز معرفی می کند. به همین ترتیب، Respawn هر دو بازی Jedi را به عنوان جهان باز توصیف کرد، اما تلاش کرد تا آنها را چنین احساسی ایجاد کند. هر دو بازی متکی به وادار کردن بازیکنان به عقب گرد به مناطق قبلی برای کشف مناطق جدید با استفاده از توانایی های ارتقا یافته بودند. در حالی که بازی ها لذت بخش بودند، این مکانیک گیم پلی پس از مدتی خسته کننده شد، مهم نیست چقدر نقشه ها گسترده بودند.