به نظر می رسد آخرین ارائه RDNA 3 AMD اسلایدی را حذف کرده است که عملکرد RTX 4090 را مقایسه می کند.

AMD فرانک آزور یکی از اولین کسانی بود که موقعیت و پیشنهادات شرکت را در مصاحبه پس از ارائه خود با PCWorld روشن کرد. در طی مصاحبه با گوردون ماه اونگ از The Full Nerd، آزور اظهار داشت که XTX 999 دلاری 7900 یک رقیب RTX 4080 است و قرار نیست با پرچمدار تقریباً 60 درصد گرانتر Nvidia رقابت کند.

روز جمعه، Computerbase.de مقاله قبلی را به روز کرد که در مورد تلاش های AMD برای ایجاد پردازنده های گرافیکی سری 7900 به عنوان رقبای مستقیم RTX 4080 AMD بحث می کرد. این به‌روزرسانی، نادیده‌گیری در ارائه 3 نوامبر AMD را برجسته می‌کند که به وضوح به آزمایش AMD در برابر «سیستم پیکربندی مشابه» مجهز به RTX 4090 اشاره می‌کند.

AMD، Nvidia، و هر شرکت دیگری که برای پول شما رقابت می کند، به شما می گویند که آنها چه چیزی هستند خواستن در مورد محصولات آنها بدانید. این مسئولیت ما به عنوان مصرف کننده است که عمیق تر کاوش کنیم و مطمئن شویم که همه اطلاعاتی را که داریم در اختیار داریم نیاز داشتن دانستن برای تصمیم گیری آگاهانه

طبق اسلاید یادداشت‌های پایانی و اسناد AMD، endnote RX-841 به اسلاید و اطلاعاتی اشاره می‌کند که در ارائه نهایی وجود نداشت. به نظر می رسد یادداشت در مورد اسلاید حذف شده نشان می دهد که AMD ممکن است در یک نقطه تلاش کرده باشد عملکرد 7900 XTX را با عملکرد RTX 4090 مقایسه کند. آنها را وادار می کند که اسلاید و مراجع تست را به طور کلی حذف کنند.

کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 7900 AMD قرار است در 13 دسامبر در AMD.com و شرکای هیئت مدیره شرکت‌کننده عرضه شوند. منتظر بررسی های کامل ما باشید.

منبع

علیرغم اختلاط بازاریابی، AMD به آماده سازی خود برای راه اندازی RDNA 3 ادامه داده و در عین حال از هر فرصتی برای تبریک به انویدیا به خاطر دستاوردهای اخیر و پوشش رسانه ای خود استفاده می کند.