بیاموزید که چگونه از مزیت کامل ChatGPT و کدنویسی چت ربات هوش مصنوعی خود استفاده کنید


ChatGPT در هفته ها و ماه های اخیر موج های قابل توجهی ایجاد کرده است. در حالی که این ربات به دلیل اشتباهات عجیب و فقدان مهارت های استدلال منطقی برشته شده است، اما برای صرفه جویی در وقت افراد نیز بسیار مفید است. در واقع، بسیاری از کارگران از ChatGPT بدون اطلاع دادن به روسای خود استفاده می کنند، که نشان دهنده مفید بودن آن اما عدم پذیرش عمومی در دنیای تجارت است.

با پیشرفت فناوری، و سایر شرکت های فناوری بزرگ مانند گوگل، مایکروسافت و فیس بوک برنامه های کاربردی هوش مصنوعی خود را ارائه می کنند، می توانید شرط بندی کنید که ChatGPT به مهارت مهم تری در محل کار تبدیل خواهد شد. منتظر آن نباشید و با The Complete ChatGPT AI Training Bundle جلوتر باشید. اکنون می توانید برای تخفیف ویژه و بدون نیاز به کوپن ثبت نام کنید.

این بسته شامل چهار دوره از مربیان برتر است: جان الدر (امتیاز مربی 4.4/5 ستاره)، مایک ویلر (امتیاز 4.5/5 ستاره)، و الکس گنادینیک (امتیاز 4.4/5 ستاره).

شما اصول ChatGPT را یاد خواهید گرفت، نحوه نوشتن دستورات برای دریافت بهترین اطلاعات ممکن. شما نحوه استفاده از ChatGPT را برای اهداف تحقیقاتی، ایجاد نقاط طرح برای کارهای تخیلی، نسخه پیش نویس بازاریابی و موارد دیگر کشف خواهید کرد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از ChatGPT برای ایجاد محتوا برای کسب و کار یا وبلاگ خود استفاده کنید، و حتی با ChatGPT به عنوان یک ابزار اصلی، یک چالش جانبی راه اندازی کنید.

در نهایت، شما قادر خواهید بود چت ربات های خود را با استفاده از ابزارهایی مانند جنگو، پایتون و تیکینتر بسازید.

قبل از اینکه ChatGPT به یک استاندارد برای تجارت تبدیل شود، وارد ChatGPT شوید. فقط با 19.99 دلار (از 800 دلار کمتر) در بسته آموزشی کامل ChatGPT AI ثبت نام کنید. این فرصت ویژه را از دست ندهید.منبع