تریلرهای جدید The Last of Us و The Witcher: Blood Origin منتشر شدند


چه اتفاقی افتاده؟ آخر هفته شاهد انتشار چند تریلر از دو سریال مورد انتظار آینده بودیم: The Last of Us و The Witcher: Blood Origin. اولی اولین نمایش رسمی برای نمایش HBO است، و به ما نگاه خوبی به آنچه که باید انتظار داشته باشیم، از جمله یک Bloater به خصوص تهدید کننده، می دهد.

HBO قبلا فقط یک تیزر تقریباً بدون دیالوگ برای The Last of Us منتشر کرده بود. اولین تریلر رسمی بیشتر از جوئل پدرو پاسکال را نشان می دهد که الی بلا رمزی را در غرب ایالات متحده پس از آخرالزمان همراهی می کند و آنها به دنبال درمانی برای قارچ انگلی معروف به عفونت مغزی کوردیسپس هستند که الی از آن مصون است.

هر نمایشی که بر اساس یک فرنچایز محبوب بازی های ویدیویی باشد، همیشه باعث ایجاد وحشت در میان طرفداران می شود، به خصوص پس از سریال وحشتناک Resident Evil نتفلیکس که پس از یک فصل بسیار نامحبوب لغو شد. اما The Last of Us از HBO توسط کریگ مازین، مسئول مینی سریال چرنوبیل نوشته شده است، به عنوان یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی تمام دوران انتخاب شده است، و نیل دراکمن، نویسنده و کارگردان بازی.

تریلر شامل نویدهای زیادی برای بازی‌ها می‌شود، از جمله a-ha’s Take on Me—Ellie نسخه آکوستیک این آهنگ را در The Last of Us Part II اجرا می‌کند. همچنین یک Bloater از روی زمین در انتهای کلیپ ظاهر می شود.

فصل اول نه قسمتی درام اصلی در 15 ژانویه 2023، ساعت 9 شب شرقی از HBO پخش خواهد شد و برای پخش با کیفیت 4K از طریق HBO Max در دسترس خواهد بود.

در جای دیگر، اولین تریلر کامل بازی The Witcher: Blood Origin را نیز مشاهده کردیم. داستان سریال 1200 سال قبل از نمایش The Witcher می گذرد. با این حال، Jaskier، خواننده Joey Batey، خواننده بی‌پایان جذاب Toss A Coin To Your Witcher، در پایان ظاهر می‌شود، احتمالاً از طریق برخی شیطنت‌های زمان/سفر جهان. این تریلر همچنین شامل بازیگر بریتانیایی سر لنی هنری است که تازه از بازی در نقش سادوک باروز در ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت، در نقش رئیس سیج بالور، تازه وارد است.

سریال چهار قسمتی The Witcher: Blood Origin از نتفلیکس در 25 دسامبر پخش می شود. سریال اصلی بعدی Witcher که احتمالاً آخرین سریالی است که هنری کاویل را به نمایش می گذارد، تابستان آینده از راه می رسد.منبع