تریلر دوم Super Mario Bros از صدای Donkey Kong، Princess Peach و دیگر صدای کریس پرت خبر می دهد.


چه اتفاقی افتاده؟ فیلم بعدی Super Mario Bros. همانطور که همیشه وقتی بازی‌های ویدیویی محبوب به فیلم/کارتون/نمایش‌های تلویزیونی تبدیل می‌شوند، نظرات را به صورت آنلاین تقسیم کرده است. لوله‌کش‌های معروف ایتالیایی نینتندو تا آوریل سال آینده روی پرده‌های بزرگ نمی‌روند، اما به تازگی تریلر دومی برای تشریح به ما تحویل داده شده است.

اولین تریلر فیلم برادران سوپر ماریو که ماه گذشته منتشر شد، بیشتر توجهات را بر روی جک بلک باوسر قرار داد. کلیپ جدید بیشتر از ماریو به ما می‌دهد که انتخاب صداپیشه او – کریس پرت – باعث تفرقه‌انگیز شده است. قهرمان سبیل دار با لهجه بحث برانگیز خود خطوط زیادی را بیان نمی کند، پس هر طور که می خواهید آن را بسازید.

این تریلر همچنین اولین نمایش پرنسس هلو با صداپیشگی آنیا تیلور جوی است که بیشتر به خاطر بازی در نقش اعجوبه شطرنج بث هارمون در The Queen’s Gambit شناخته می شود. همچنین لوئیجی، با صداپیشگی It’s Always Sunny در روز چارلی فیلادلفیا، و Donkey Kong از ست روگن – که برای اولین بار از زمان پرش به 3 بعدی طراحی شده است – که در حال ماریو زدن کمی دیده می شود.

از دیگر صداپیشگان فیلم می توان به فرد آرمیسن در نقش کرانکی کونگ، کوین مایکل ریچاردسون در نقش کامک و سباستین مانیسکالکو در نقش اسپایک اشاره کرد.

تریلر جدید نکات زیادی درباره بازی‌های مختلف ماریو، از جمله Donkey Kong و Smash Bros دارد. همچنین در پایان به عنوان کاراکتر در امتداد Rainbow Road، مرجع Mario Kart وجود دارد. نمی توان انکار کرد که همه اینها از نظر بصری بسیار چشمگیر به نظر می رسد.

بحث‌های زیادی در مورد فیلم برادران سوپر ماریو وجود دارد، از صدای کریس پرت گرفته تا خر ماریو – یا نبود آن. این در همان سطح فیلم Sonic the Hedgehog نبوده است، که در نهایت به تأخیر افتاد تا انیماتورها بتوانند طراحی سونیک را پس از اعتراضات تغییر دهند. در نهایت، البته، این یکی از فیلم‌های با بهترین نقد و بررسی‌ها بر اساس یک بازی ویدیویی بود، و دنباله آن حتی بهتر عمل کرد.

دو تریلر نشان می دهد که این فیلم از نظر کیفیت به Sonic نزدیک تر از فیلم لایو اکشن Super Mario Bros از سال 1993 خواهد بود، اما ما خواهیم دید. همه در 7 آوریل 2023 فاش خواهند شد.

منبع