تریلر فیلم Gran Turismo، گیمری را که به یک مسابقه‌دهنده حرفه‌ای تبدیل شده بود، نشان می‌دهد

اقتباس‌های فیلمی از بازی‌های ویدیویی بسیار دشوار است و این موضوع در مورد فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی مبتنی بر مسابقه‌های مسابقه دوچندان صادق است. Need for Speed ​​در باکس آفیس سود زیادی به دست آورد، اما برای منتقدان کار چندانی انجام نداد و سری جدید متال Twisted Peacock می‌تواند بر اساس تریلر اول به هر سمتی پیش برود.

گرن توریسمو می تواند متفاوت باشد. باز هم بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است و حداقل با توجه به آنچه در تریلر می بینیم، سکانس های اکشن آنقدر هالیوودی به نظر نمی رسند که مجبور شوید برای عبور از آنها واقعیت را کاملاً معلق کنید. سپس دوباره، اکشن و انفجارها بلیط می‌فروشند – به همین دلیل است که فرنچایز Fast and Furious همچنان ادامه دارد. اگر Gran Turismo بیش از حد از این فرمول دور شود، ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد.

تصویر بزرگ: کمپانی سونی پیکچرز انترتینمنت اولین تریلر رسمی فیلم Gran Turismo را منتشر کرده است، فیلمی که در دست ساخت بازی‌هایی به همین نام و بر اساس داستانی واقعی است. این فیلم بر جان ماردنبورو، بازیکن نوجوان Gran Turismo تمرکز دارد که در رقابتی که توسط سونی و نیسان برگزار شد، 90000 نفر دیگر را شکست داد و این فرصت به او داده شد تا یک راننده اتومبیل مسابقه حرفه ای شود.

در هر صورت، سونی زمان زیادی برای ساختن داستان داشته است. فیلم Talk of a Gran Turismo در سال 2013 شروع به اکران کرد، اگرچه همه کسانی که در آن زمان به پروژه وابسته بودند نمی توانستند آن را ببینند. آخرین ورودی اصلی در فرنچایز بازی رانندگی، Gran Turismo 7، سال گذشته راه اندازی شد – بیش از 24 سال پس از نسخه اصلی.

بخونید:  Starlink missed 2022 revenue projections by $11 billion, user numbers were 19 million short

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.منبع

Gran Turismo قرار است در تاریخ 11 آگوست 2023 اکران شود.

Gran Turismo توسط نیل بلومکمپ کارگردانی می شود و دیوید هاربر در نقش مربی جان، اورلاندو بلوم به عنوان مدیر بازاریابی موتوراسپورت و گری هالیول از اسپایس گرلز در نقش مادر جان بازی می کنند. همچنین املیا هارتفورد، یک تولید کننده مشهور محتوای خودرو با بیش از یک میلیون دنبال کننده در یوتیوب، در آن حضور دارد.