تریلر فیلم Super Mario Bros. اما با گرافیک Nintendo 64


به طور خلاصه: نینتندو در حال حاضر دو تریلر از فیلم برادران سوپر ماریو منتشر کرده است، اما به وضوح برای راضی کردن طرفداران سوپرماریو کافی نیست. King Bob Gaming در یوتیوب اخیراً دومین تریلر فیلم نینتندو را با استفاده از گرافیک های دوران 64 نینتندو بازسازی کرده است.

نتیجه نهایی کاملاً مشخص است و به نظر می رسد یک صحنه برش مستقیم از Super Mario 64 است.

کینگ باب در ابتدا نسخه ای جزئی از این تریلر را در اوایل ماه جاری منتشر کرد و قول داد در صورتی که کلیپ حداقل 10000 لایک دریافت کند، تمام کار را انجام خواهد داد. از زمان نوشتن این مقاله، آن ویدیو 27 هزار لایک و بیش از 500000 بازدید داشته است.

Super Mario 64 یکی از دو بازی راه اندازی نینتندو 64 بود که در 29 سپتامبر 1996 در آمریکای شمالی عرضه شد. دیگری Pilotwings 64 بود و بیش از یک ماه مانده بود که عنوان سوم – Wave Race 64 – به آن ملحق شود. آنها را در قفسه های فروشگاه Cruis’n USA قرار بود سومین عنوان عرضه‌کننده باشد، اما به دلیل اینکه مطابق با استانداردهای کیفی نینتندو نبود، از خط تولید خارج شد. مسابقه آرکید در نهایت در 3 دسامبر وارد صحنه شد.

آیا می توانید تصور کنید که یک کنسول بازی بزرگ امروز با تنها دو عنوان قابل بازی عرضه شود؟

Super Mario 64 اولین عنوان ماریو با گیم پلی سه بعدی بود و یک شاهکار بصری برای آن زمان بود. این بازی با فروش بیش از 11.91 میلیون دستگاه به پرفروش‌ترین بازی N64 تبدیل شد، بدون شک تا حدی به خاطر این واقعیت که با برخی از سیستم‌ها به عنوان بخشی از یک بسته عرضه شد.

هفته گذشته، نینتندو اعلام کرد که اولین جاذبه پارک موضوعی Super Nintendo World در ایالات متحده در یونیورسال استودیو هالیوود در 17 فوریه 2023 افتتاح خواهد شد. این کمی کمتر از دو ماه قبل از نمایش فیلم جدید در 7 آوریل است.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

اعتبار تصویر: بوکایهمنبع