تست آیین نامه: آزمون گواهینامه رانندگیتضمینی 1402 رایگان | driveing

تست آیین نامه: آزمون گواهینامه رانندگیتضمینی 1402 رایگان | driveing

برای قبولی در امتحان آیین نامه پایه سوم کافیه سوالات وبسایت گواهیار رو با دقت بخونی و بدون استرس در امتحان شرکت کنی تو سایت ما انواع آزمون آنلاین و نمونه سوالات آیین نامه پایه سوم میتونی پیدا کنی و به صورت رایگان بخونی و برا امتحانت آماده بشی . حل تست آنلاین آیین نامه رانندگی می‌تواند به شما کمک کند تا با نحوه برگزاری تست آنلاین آیین نامه آزمون آشنا شوید. با شناخت نحوه برگزاری آزمون، می‌توانید بهترین استراتژی برای پاسخگویی به سوالات آزمون را تعیین کنید و بهترین نتایج را در آزمون کسبکنید. ضمناً، برخی از سایت‌های آموزشی آنلاین، نرم افزارها و برنامه‌های آموزشی رایگان و یا با هزینه کمی برای حل آزمون آیین نامه رانندگی در اختیار شما قرار می‌دهند.

  • برای دریافت گواهینامه باید چند مرحله را طی کنید، ابتدا در کلاس های نظری شرکت می کنید تا درباره قوانین راهنمایی و رانندگی آموزش ببینید.
  • به هر حال، استفاده از آزمون آنلاین آیین نامه سخت رانندگی می‌تواند یکی از راه‌های موثر برای آمادگی برای آزمون باشد و به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را در آزمون آیین نامه رانندگی بدست آورید.
  • با حل تست‌های آنلاین، شما به مباحث مربوط به آیین نامه راهنمایی و رانندگی آشنا می‌شوید و با نحوه برگزاری آزمون آیین نامه آشنا می‌شوید.
  • سوال یک اشتباهه جوابش… تو راه یه طرفه برای گردش به چپ باید بیای منتهی الهیه سمت راست خیابون و با دقت و رعایت حق تقدم وسیله نقلیه مقابل به چپ گردش کنید.
بخونید:  باتری ماشین زانتیا؛ سیلد اتمی اسیدی ظرفیت 66 74 آمپر آراد برندینگ | نکاس باتری

سوالات آیین نامه سراسری می باشد فرقی نمی کند کدام شهر یا استان باشید. من هم امروز ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ برای اولین بار آئین نامه رو قبول شدم .ممنونم از سایت خوبتون .🤩🤩
۱۹ تا آزمون این سایت رو زده بودم و از کتاب فقط تابلو ها و سرعت ها خونده بودم. سلام به همه دوستان من ۳ اسفند آزمون دارم اینجا همه چیو درست پاسخ میدم ولی میرم اونجا یادم می‌ره چیکار کنم که قبول بشم دیگه کلافه شدم از بس آیین نامه رفتم .

نمونه خاص شلبی کبرا با بدنه فیبرکربنی و ۹۰۰ اسب بخار قدرت

اگر گوشی شما آیفون می باشد و یا می خواهید از کامپیوتر از این آزمونها استفاده کنید پیشنهاد می کنم حتما این لینک را کپی کرده و از این لینک استفاده کنید. شما قبلا این آزمون را به پایان رسانده اید و نمی توانید مجددا درون آن شرکت کنید. تعداد سوالات 600 سوال که در هربار رفرش 30 سوال به صورت تصادفی نشان داده می شود.

راهنمای خرید زنجیر چرخ، انواع و آموزش استفاده در زمستان

چراکه تکرار و خواندن مجدد سوالات می تواند یادگیری شما را عمیق تر کند و باعث بشود که دیگر این سوالات به همراه پاسخ صحیح شان را فراموش نکنید. به محض کلیک بر روی پاسخ سوالات همان لحظه جواب به شما نشان داده خواهد شد یعنی شما همان لحظه متوجه خواهید شد به سوال پاسخ صحیح یا اشتباه دادید و در آخر نتیجه کامل به شما نشان داده می شود. بلافاصله پاسخ صحیح هر سوال را همراه با توضیحی دقیق و عمیق ببینید تا بتوانید دلیل آن را درک کنید.

بخونید:  دریچه سقفی چهارگوش با پره های ثابت شاهرخی

آشنایی با قوانین و مقرراتحل تست آنلاین آیین نامه رانندگی می‌تواند به شما کمک کند تا با قوانین و مقررات رانندگی آشنا شوید. در آزمون آیین نامه اصلی، سوالات مرتبط با قوانین و مقررات رانندگی مطرح می‌شوند و با حل تست‌های آنلاین، شما می‌توانید با مباحث مختلف آیین نامه رانندگی آشنا شوید و توانایی پاسخگویی به سوالات آزمون را بهبود بخشید. ابتدا آزمون آیین نامه اصلی آنلاین زیر را انجام دهید سپس برای خواندن سایر سوالات لینک های زیر این مطلب را دنبال کنید . از دیگر عوامل که موجب اهمیت خواندن نمونه سوالات آیین نامه اصلی می شود، توجه به این امر است که در آزمون های مختلف آیین نامه راهنمایی و رانندگی سوالات امتحان تکرار می شود.