تسلا در حال ارائه یکپارچه سازی Steam برای خودروهای مدل S و Model X خود است

در جاهای دیگر، حالت فعلی سگ، که به شما امکان می‌دهد کنترل آب و هوا را طوری تنظیم کنید که حیوان خانگی را خوشحال نگه دارد، اکنون به کاربران امکان می‌دهد دوربین داخلی را از طریق برنامه تلفن همراه مشاهده کنند تا بتوانند از سلامت حیوانات مورد علاقه خود مطمئن شوند. همین عملکرد به حالت Sentry نیز آورده شده است.

منبع

در فوریه بود که ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت، قول داد که بازی های Steam را در برخی از وسایل نقلیه تسلا انجام دهد. بالاخره به عنوان بخشی از به روز رسانی تعطیلات رسید. اشاره شده است که بازی‌های تایید شده برای اجرا در Steam Deck در خودروهای Model S & X (سال 2022+) با حافظه 16 گیگابایتی و اتصال پریمیوم کار خواهند کرد.

به‌روزرسانی تعطیلات همچنین یکپارچه‌سازی Apple Music را با Teslas می‌آورد و به مشترکین اجازه می‌دهد به کل کتابخانه خود گوش دهند، موسیقی بیشتری کشف کنند و ایستگاه‌های رادیویی زنده را تنظیم کنند. همچنین امکان برقراری تماس زوم با استفاده از دوربین کابین داخلی وجود دارد.

تسلا اضافه کرد که همگام سازی ابری Steam در وسایل نقلیه نیز پشتیبانی می شود، بنابراین می توانید بازی خود را در خانه ذخیره کنید و بعداً آن را در مدل S یا X خود ادامه دهید، اما فقط در صورت پارک کردن. دفتر بررسی عیوب NHTSA (ODI) تحقیقات مقدماتی را در سال 2021 با تمرکز بر ویژگی Passenger Play تسلا آغاز کرد که به افراد اجازه می داد در حالی که ماشین در حرکت بود، بازی های درون داشبورد انجام دهند. یک روز پس از شروع تحقیقات، تسلا گفت که این ویژگی را غیرفعال خواهد کرد.

چه اتفاقی افتاده؟ ادغام Steam در داخل خودروهای الکتریکی تسلا مدل S و Model X که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، شروع به کار کرده است. ویدیوی تبلیغاتی که ورود این ویژگی را اعلام می‌کند، توانایی اجرای «هزاران» بازی Steam را در سیستم اطلاعات سرگرمی 10 TFLOP EVs از جمله Cyberpunk 2077 دارد.