تسلا شارژر بی سیم Qi سه دستگاهی را با قیمت 300 دلار معرفی کرد


WTF؟! تشک شارژ بی سیم AirPower اپل را به خاطر دارید که کوپرتینویی گفته بود در سال 2018 وارد بازار می شود اما قبل از عرضه از بین رفت؟ تسلا در حال عرضه نسخه خود از دستگاه است و به نظر می‌رسد با دریافت هزینه سنگین 300 دلاری برای شارژر Qi، برگی از کتاب اپل برداشته است.

پلتفرم شارژ بی سیم تسلا در وب سایت این شرکت به عنوان الهام گرفته از طراحی زاویه دار و استایل فلزی Cybertruck توصیف شده است. این دستگاه 15 وات قدرت شارژ سریع در هر دستگاه را برای حداکثر سه دستگاه به طور همزمان ارائه می دهد، که به عنوان یادآوری، به این معنی است که شما معادل 100 دلار برای هر دستگاه پرداخت خواهید کرد.

ویژگی‌های دیگری که قطعاً ارزش این قیمت را دارد عبارتند از محفظه آلومینیومی، سطح آلکانتارا درجه یک و پایه مغناطیسی قابل جدا شدن که به کاربران امکان می‌دهد شارژر را صاف یا زاویه دار قرار دهند تا دید بهتری داشته باشند.

ویدیویی در صفحه محصول شارژر نشان می دهد که 30 سیم پیچ در آن وجود دارد. جالب اینجاست که گزارش‌هایی مبنی بر لغو تشک شارژ اپل، مشکلات فنی بود. در میان آنها، ادعاهایی وجود داشت که احتمالاً به دلیل طراحی چند سیم پیچ، گرمای بیش از حد خود را حفظ می کند.

حتی اگر از طرفداران پر و پا قرص تسلا هستید که از پرداخت 300 دلار در حال حاضر خوشحال هستید، انتظار نداشته باشید تا فوریه 2023 شارژر را در دست بگیرید، یعنی زمانی که حمل و نقل آنها شروع می شود. از طرف دیگر، می توانید یکی از بسیاری از شارژرهای تشک سه دستگاهی مشابه، البته نه الهام گرفته از Cybertruck را از آمازون خریداری کنید که قیمت آن از حدود 40 دلار شروع می شود.

تسلا با محصولات گران قیمت «سبک زندگی» غریبه نیست. ممکن است یکی دیگر از آیتم‌های الهام‌گرفته از Cybertruck را در سال گذشته به خاطر بیاورید: Cyberwhistle 50 دلاری که به‌طور غیرقابل توضیحی محبوبیت پیدا کرده است – هنوز در وب‌سایت به‌عنوان فروخته شده فهرست شده است.

برای افرادی که در این مواقع بحران اقتصادی کیف پول خود را سفت نمی‌کنند، یک تسلا Decanter 150 دلاری با الهام از برند Tesla Tequila ماسک، مدل‌های مینیاتوری 175 دلاری وسایل نقلیه تسلا، یک لیوان 30 دلاری و یک چتر 60 دلاری وجود دارد. یا پتوی 150 دلاری Tesla…& Chill Blanket چطور؟ با این حال، آنها احتمالا بدتر از کتاب میز قهوه 299 دلاری اپل نیستند که در سال 2016 منتشر شد و 20 سال طراحی صنعتی را برجسته می کند.منبع