تشخیص تصادف اپل همچنان به نتایج مثبت کاذب، این بار در پیست های اسکی ادامه می دهد.


خلاصه: تشخیص تصادف در ماه سپتامبر به عنوان یکی از ویژگی‌های برجسته آیفون‌های جدید اپل و ساعت‌های اپل معرفی شد. به طور خلاصه، تشخیص تصادف از تعداد انگشت شماری از حسگرهای روی دستگاه و الگوریتم‌های پیشرفته برای تعیین اینکه آیا تصادف کرده‌اید یا خیر، استفاده می‌کند و می‌تواند به‌طور خودکار خدمات اضطراری را مطلع کند و به مخاطبین مشخص شده از طرف شما هشدار دهد. این نوعی ویژگی است که امیدواریم هرگز مجبور نباشید به آن اعتماد کنید و ثابت شده است که برای اپل دردسرساز است.

در ماه اکتبر، وال استریت ژورنال از یک سری موارد مثبت کاذب ناشی از سواران ترن هوایی در چندین پارک موضوعی در غرب میانه گزارش داد. اکنون، جویندگان هیجان در پیست‌های اسکی، ناخواسته برای اعزام‌کنندگان اورژانس در یوتا دردسرساز شده‌اند.

سوزی باترفیلد، ناظر مرکز اعزام سامیت کانتی به ایستگاه خبری محلی KSL گفت که به طور متوسط ​​روزانه سه تا پنج تماس اضطراری از دستگاه های اپل دریافت می کند. تاکنون، هیچ یک از تماس‌هایی که او برقرار کرده است، شامل موارد اضطراری واقعی نشده است.

باترفیلد گفت، اکثر تماس‌گیرندگان نمی‌دانند دستگاه‌هایشان تماس اضطراری را راه‌اندازی کرده است.

با وجود هشدارهای نادرست، سرپرست مرکز تماس از کاربران می‌خواهد این ویژگی را که به طور پیش‌فرض خارج از جعبه فعال می‌شود، غیرفعال نکنند. او گفت که آنها ترجیح می دهند مردم در امنیت باشند. او افزود: «ما بدش نمی‌آییم که این تماس را بگیریم، زیرا اگر واقعاً اتفاقی افتاده باشد، می‌خواهیم بتوانیم با شما تماس بگیریم.

مطالب مرتبط: یوتیوبر ویژگی تشخیص خرابی آیفون 14 را آزمایش می کند

اما هشدارهای کاذب یک مشکل هستند زیرا در صورت بروز یک اضطراری واقعی در همان زمان، می‌توانند اعزام‌کننده‌ها و اولین واکنش‌دهنده‌ها را مسدود کنند. اپل به خوبی از کاستی های این ویژگی آگاه است و اقدامات لازم را انجام می دهد.

تایتان فناوری به تازگی iOS 16.1.2 را منتشر کرده است که سازگاری حامل های بی سیم را بهبود می بخشد و تشخیص خرابی را در مدل های iPhone 14 و iPhone 14 Pro بهینه می کند. اپل در حال حاضر روی به‌روزرسانی بزرگ بعدی، iOS 16.2 کار می‌کند، که در حال آزمایش بتا است و انتظار می‌رود در این ماه برای همه منتشر شود.

در دستگاه iOS، به Settings -> General -> Software Update بروید تا فرآیند دانلود و نصب شروع شود.

اعتبار تصویر: آلماتی، CDCمنبع