تلفن های تاشو در حال تجربه یک رنسانس هستند، اما تلفن های هوشمند راه به جایی نمی برند

با گوشی تاشو، کاربر گفت: «هیچ ایمیل کاری، هیچ به‌روزرسانی اینستاگرام، چیزی از فیس‌بوک، چیزی از TikTok وجود ندارد.

آیا به فکر بازگشت به یک تلفن معمولی هستید که فقط می تواند تماس برقرار کند، پیامک ارسال کند و شاید عکس بگیرد؟ شاید مانند Range، اصلاً به گوشی هوشمند نپریدید؟

فروش گوشی‌های تاشو در مقایسه با تعداد گوشی‌های هوشمند پر ویژگی فروخته شده در هر ماه کمرنگ است، اما این میزان نیز صفر نیست. لارس سیلبرباوئر، مدیر ارشد بازاریابی HMD Global، به این نشریه گفت که نوکیا هر ماه ده‌ها هزار گوشی معمولی تاشو در ایالات متحده می‌فروشد. این مدیر اجرایی اضافه کرد که فروش در سراسر جمعیت در حال رشد است و این فقط یک روند کوچک نیست.

برای مقایسه، 304 میلیون گوشی هوشمند در سه ماهه چهارم سال 2022 در سراسر جهان فروخته شد.

نداشتن گوشی هوشمند گاهی اوقات می تواند محدود کننده باشد. برای مثال، رنج می‌گوید که اگر گم شود، باید به عقل خود تکیه کند یا برای او راهنمایی بخواهد. مواقع دیگر توجه او را به خود جلب می کند. بسیاری از مردم به او می گویند که آرزو می کنند از شر گوشی هوشمند خود خلاص شوند.منبع

تصویر بزرگ: برای کسانی که به دنبال آگاهی در حال حرکت هستند، هیچ ابزاری بهتر از گوشی هوشمند وجود ندارد. این ابررایانه های مینیاتوری کل زندگی دیجیتالی ما را در اختیار ما قرار می دهند و آنقدر تأثیرگذار هستند که به معنای واقعی کلمه اینترنت را تغییر می دهند. با این حال، برای تعداد فزاینده ای از کاربران، مدیریت همه چیز کمی بیش از حد است.

بخونید:  اکتیویژن بلیزارد از بازی های رایانه شخصی بیشتر از عناوین کنسول ها درآمد کسب می کند

یکی دیگر از کاربران موبایل، ملیسا رنج، دانشیار انگلیسی 49 ساله، هرگز گوشی هوشمند نداشته است. او به ژورنال گفت که زندگی پرمشغله ای دارد و نمی خواهد وقت آزاد خود را به تلفن اختصاص دهد.

وال استریت ژورنال اخیراً چندین کاربر را معرفی کرده است که یا از یک تلفن هوشمند به یک تلفن معمولی برگردانده شده اند یا اصلاً تغییری نکرده اند. یکی از کاربران، یک استراتژیست محتوا 23 ساله که در شهر نیویورک زندگی می کند، زمان را 50/50 بین آیفون و تلفن تاشو تقسیم می کند.