تلویزیون نسل بعدی: OLED 97 اینچی Signature LG همه سیگنال های صوتی و تصویری را به صورت بی سیم دریافت می کند.

ال‌جی گفت که الگوریتمی را توسعه داده است که مسیر انتقال سیگنال بهینه از جعبه به مجموعه را فوراً شناسایی می‌کند. حتی می‌تواند تغییرات محیطی مانند حرکت افراد یا حیوانات خانگی را تشخیص دهد و مسیر سیگنال را بر اساس آن تنظیم کند. ال جی افزود: این فناوری جوایز نوآوری CES 2023 را در دو دسته دریافت کرد.

این جعبه دارای سه پورت HDMI است که همه آنها دارای فرکانس 4K 120 هرتز هستند. همچنین یک جفت ورودی USB، یک جک LAN، یک ورودی کواکسیال و چند گزینه برای صدا وجود دارد. یکی از نمایندگان ال‌جی به این نشریه گفت که هنوز تأخیر بازی را اندازه‌گیری نکرده‌اند.

به طور خلاصه: ال‌جی در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در CES 2023 (به طور خلاصه) اولین تلویزیون مصرفی جهان را به نمایش گذاشت که ویدیو و صدای 4K 120 هرتزی را به صورت بی‌سیم ارسال می‌کند. کلید راه اندازی جعبه “Zero Connect” است که به عنوان مرکز اتصال برای مجموعه عمل می کند. ال‌جی ادعا می‌کند که این جعبه قادر به انتقال ویدیو و صدا در زمان واقعی است و دارای چندین پورت برای اتصال دستگاه‌های معمولی HDMI است.

به نوعی مانند جعبه One Connect سامسونگ است، منهای یک سیم. با این حال، 100 درصد بدون سیم نیست، زیرا هنوز باید کابل برق را به مجموعه وصل کنید.

Verge در CES برای نمایی نزدیک با سری OLED M در مجموعه ال‌جی متوقف شد. به گفته این میخانه، جعبه Zero Connect را می توان تا 30 فوت دورتر از تلویزیون (خط دید) قرار داد. تمام پردازش ها در داخل جعبه انجام می شود. آنها اضافه کردند که این مجموعه فقط یک پانل با چند بلندگو است.

بخونید:  بازی Call of Duty: Modern Warfare II برای هفت روز آینده رایگان است

بدون سیم‌های A/V برای مبارزه، می‌تواند به کاربران کمک کند تا نصب تمیزتری داشته باشند و آزادی بیشتری را هنگام چیدمان فضای شما داشته باشند.

LG انتظار دارد OLED M 97 اینچی خود را در نیمه دوم سال 2023 عرضه کند. هنوز درباره قیمت آن صحبتی نشده است، اما می توانم به شما اطمینان دهم که ارزان نخواهد بود. برای گیمرهایی که این مورد را در رادار خود دارند، باید منتظر بمانند تا ببینند تاخیر بازی در دنیای واقعی چگونه به نظر می‌رسد قبل از اینکه بخواهند چنین آیتم بزرگی را خریداری کنند.منبع