تنها در خانه دزدان دریایی ترین فیلم کلاسیک کریسمس سال 2022 بود

کسانی که علاقه مند به تماشای مجدد خانه تنها هستند یا برای اولین بار آن را بررسی می کنند، راه های قانونی زیادی برای انجام این کار دارند. این فیلم به راحتی در دیزنی + برای پخش در دسترس است یا می توان آن را از طریق سرویس هایی مانند Prime Video، iTunes یا YouTube خریداری کرد.منبع

«تنها در خانه» در نوامبر 1990 روی پرده سینماها رفت. کالکین نقش قهرمان داستان، کوین مک کالیستر، پسر جوانی را بازی کرد که پس از اینکه خانواده اش برای تعطیلات کریسمس به پاریس می روند، به طور تصادفی از خانه خود در برابر سارقان دفاع می کند. این فیلم آن را در گیشه شکست داد و 476.7 میلیون دلار به دست آورد و به طور همزمان کار بازیگری کالکین را آغاز کرد. این کمدی پردرآمدترین کمدی لایو اکشن بود تا اینکه در سال 2011 توسط The Hangover Part II پیشی گرفت.

این ویدیوی پشت صحنه فیلمبرداری شده در زمان ساخت فیلم تنها در خانه را ببینید

خانه تنها از آن زمان به یک سنت تعطیلات برای میلیون ها نفر تبدیل شده است، همانطور که در صدر فهرست تورنت فریک مشهود است. این بازی همچنان در بین بینندگان طنین انداز می شود و تا حدودی به لطف اسباب بازی های مدرن مانند اسباب بازی های Funko و Lego، بیش از 30 سال تازه باقی مانده است.

TorrentFreak که در آخر هفته گذشته داده‌های BitTorrent را جمع‌آوری کرد، فهرستی از دزدی‌شده‌ترین فیلم‌های کلاسیک کریسمس را گردآوری کرده است و یک برنده واضح ظاهر شد. تنها در خانه با بازی مکالی کالکین، جو پسی و دنیل استرن در صدر فهرست قرار گرفت و دنباله آن، تنها در خانه 2: گمشده در نیویورک، در جایگاه دوم قرار گرفت.

بخونید:  مترجم جهانی گوگل می تواند زبان گوینده و لب های او را تغییر دهد

دنباله‌های متعددی دنبال شد، اما هیچ کدام از آنها کالکین را بازی نکرد و تنها یکی از آن‌ها به سینماها راه یافت. اکثراً هر چیزی که خارج از دو فیلم اول باشد را به صرفاً تلاش برای سرمایه گذاری بر روی نام فرنچایز، شکست می دانند.

سال گذشته، خانه واقعی محل فیلمبرداری فیلم، برای یک شب اقامت در Airbnb در دسترس قرار گرفت.

به طور خلاصه: در حالی که میلیون‌ها نفر برای تعطیلات آخر هفته طولانی مستقر شدند، بسیاری از آنها کلاه دزدان دریایی را در جستجوی چیزی برای تماشای رایگان در طول تعطیلات بر سر گذاشتند. فیلم‌های کریسمس همیشه در این زمان از سال محبوب هستند و سال 2022 از این نظر ناامید نشد.

گرینچ، وروجک و چگونه گرینچ کریسمس را دزدید، به ترتیب پنج نفر برتر را به خود اختصاص دادند.