توسعه‌دهنده شخص ثالث با کمک و مجوز Epic Games، Paragon را احیا می‌کند

Epic در نهایت به Netmarble اجازه داد از تمام دارایی های Paragon به همراه لوگو و عنوان “Paragon: The Overprime” استفاده کند. این بازی در حال حاضر صفحاتی در استیم و اپیک گیمز دارد.

با این حال، زمانی که Epic Paragon را آفلاین کرد، تمام دارایی های آن بازی را به صورت رایگان در اختیار توسعه دهندگان Unreal Engine قرار داد. از آن زمان، قطعات Paragon در بازی های دیگر ظاهر شدند.

کاربرانی که در استیم یا فروشگاه اپیک گیمز برای بازی های تیراندازی رایگان گشت و گذار می کنند، ممکن است از ظهور مجدد Paragon شگفت زده شوند. توسعه دهنده Netmarble F&C در حال احیای این نام است تا یک بازی جدید و بسیار مشابه را در پاییز امسال عرضه کند. هنوز مشخص نیست که گیم پلی آن تا چه اندازه از نسخه اصلی پیروی می کند یا متفاوت است.

WTF؟! موفقیت Fortnite و Overwatch باعث شد چند بازی مشابه در پی آن‌ها باقی بماند که متعاقباً پس از ناکامی در جلب توجه، چند سال پیش آفلاین شدند. یکی از این پروژه‌ها، به‌دست آوردن شانس دوم به‌طور دور با کمک توسعه‌دهنده Fortnite Epic Games است.

Overprime از شخصیت‌های Paragon اصلی استفاده می‌کند و توضیحات گیم‌پلی آن مشابه به نظر می‌رسد. این یک بازی رایگان است که در آن بازیکنان یک شخصیت را از مجموعه‌ای از چند کلاس انتخاب می‌کنند، سپس تا زمانی که بتوانند به پایگاه طرف مقابل برسند و آن را نابود کنند، سطح را بالا می‌برند. در چند ماه گذشته، تنها شرکت‌کنندگان در نسخه بتا توانسته‌اند ببینند که Overprime چگونه از دیگر بازی‌های اکشن چندنفره متمایز است.

نتماربل تاریخ نهایی عرضه عمومی Overprime را اعلام نکرده است، اما در ماه نوامبر آزمایش بتا نهایی را برگزار خواهد کرد. علاقه مندان می توانند با ارسال توییت در مورد بازی بر اساس دستورالعمل های موجود در وب سایت Netmarble برای شرکت درخواست دهند.

برای کسانی که به خاطر ندارند، اپیک گیمز یک MOBA رایگان به نام Paragon را در سال 2016 برای پلی استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر کرد. برخلاف استفاده از زاویه دوربین ایزومتریک League of Legends و DOTA، پاراگون از دید سوم شخص استفاده می‌کند، برخلاف سری Gears of War اپیک. این انتخاب باعث شد که Paragon حداقل از نظر ظاهری شبیه به تیراندازهای قهرمان مانند Team Fortress 2 و Overwatch باشد که دومی نیز در سال 2016 عرضه شد.

با رشد Overwatch، پاراگون با مشکل مواجه شد تا اینکه Epic سرورهای بازی را خاموش کرد. Battleborn از Gearbox و Lawbreakers Boss Key تقریباً در همان زمان دچار سرنوشت مشابهی شدند. تسلط فورتنایت در سال 2017 آخرین میخ بر تابوت چنین بازی هایی بود.

سیستم مورد نیاز برای Overprime نسبتاً متوسط ​​است. این تنها به 12 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد و در پایین ترین سطح با گرافیک Intel UHD Graphics 750 کار می کند. با این حال، Netmarble یک GTX 1060 یا RX 560 را برای عملکرد بهتر توصیه می کند.منبع