تولید کننده تصویر Dall-E AI به تازگی وارد نسخه بتای باز محدود شده است

کاربران 50 اعتبار برای ماه اول و 15 اعتبار اضافی در ماه های بعدی دریافت خواهند کرد. آنها همچنین می توانند با افزایش 115 امتیازی با قیمت 15 دلار بیشتر خرید کنند. سازندگان از اعتبارات استفاده می‌کنند تا در مسیر تولید تصویر هوش مصنوعی حرکت کنند. یک نقطه چهار عکس منحصر به فرد از یک پیام متنی تولید شده توسط کاربر ایجاد می کند. نسخه بتا Dall-E همچنین شامل گزینه های Edit و Variation خواهد بود.

ویژگی Variations رویکرد جامع تری برای ویرایش دارد. این می تواند یک عکس ایجاد شده یا آپلود شده Dall-E را بگیرد و بر اساس تصویر منبع، سه تغییر جدید ایجاد کند. هر استفاده از Variations یک اعتبار هزینه دارد و مانند ویرایش، سه خلاقیت جدید ایجاد می کند.

حتی در اینجا در TechSpot، یافتن عکس های رایگان برای مقالات می تواند دردسر بزرگی باشد. بسته به اینکه Dall-E چقدر خوب کار می کند، ممکن است در برخی از داستان های ما تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را مشاهده کنید. با این حال، برخی از آثار هنری که قبلاً توسط این دستگاه ایجاد شده بود، تصادفی و عجیب به نظر می رسید، بنابراین ما علاقه مند خواهیم بود ببینیم که آیا می تواند تصاویری شایسته استفاده روزمره در سایت ما ایجاد کند یا خیر.

به طور خلاصه: اگر تا به حال می‌خواستید هنر خود را خلق کنید، اما مهارت‌های لازم برای ساختن هر چیزی غیر از یک شکل چوبی را ندارید، Dall-E OpenAI ارزش امتحان کردن را دارد. این ابزار بیشتر به دلیل ایجاد تصاویر منحصر به فرد که گاهی اوقات سورئال یا ترسناک از توضیحات متنی ساده هستند، شناخته شده است. بهتر از همه، تصاویری که با Dall-E ایجاد می کنید متعلق به شما هستند. هیچ انتساب یا مجوز لازم نیست.

بخونید:  اگر برنامه دسکتاپ Google Translate را دانلود کرده اید، احتمالاً بدافزار cryptojacking است

یکی از جنبه‌های جذاب‌تر Dall-E بتا این است که برای استفاده تجاری کاملاً رایگان است. تمام تصاویری که کاربران با این ابزار ایجاد می‌کنند متعلق به آن‌ها است تا از آن‌طور که می‌خواهند استفاده کنند. سازندگان محتوا می توانند از تصاویر در وبلاگ ها یا مقالات خبری استفاده کنند. این هنر را می توان چاپ، فروخت، یا روی کالاهای دیگر مانند تی شرت یا لیوان قهوه اعمال کرد.

نمونه ای از ابزار Variations در محل کار.

مولد تصویر Dall-E OpenAI هم قدرتمند و هم عجیب است. تا کنون، توسعه دهندگان تنها به تعداد انگشت شماری از محققان هوش مصنوعی اجازه استفاده از این ابزار را داده اند. با این حال، OpenAI روز چهارشنبه اعلام کرد که خالق تصویر را به صورت بتا در ظرفیت محدودی برای عموم باز خواهد کرد. این استارت آپ هوش مصنوعی فهرست انتظار را آغاز کرد و به زودی برای یک میلیون نفر دعوت نامه ارسال خواهد کرد.

OpenAI نشان نداد که چه زمانی ارسال دعوت نامه را شروع می کند، اما احتمالاً با تعداد انگشت شماری از افراد شروع می شود و به تدریج ساخته می شود تا به یک میلیون کاربر برسد. آنچه پس از آن نقطه اتفاق می افتد نیز یک راز است. توسعه دهندگان تاکید کردند که این مرحله بتا است و به دنبال بازخورد کاربران هستند. بر این اساس، OpenAI احتمالاً Dall-E را تا زمانی که بتواند به طور کامل ابزار را برای همه باز کند، بهینه سازی می کند.منبع

OpenAI می‌گوید که قبلاً از افرادی که مایل به استفاده از Dall-E برای ایجاد مواردی مانند “تصویرسازی برای کتاب‌های کودکان، هنری برای خبرنامه‌ها، هنر مفهومی و شخصیت‌ها برای بازی‌ها، Moodboards برای مشاوره طراحی، و استوری‌برد برای فیلم‌ها” هستند، استقبال کرده است.

بخونید:  خنک کننده 10000 دلاری طراحی شده با هوش مصنوعی 7.5 گیگاهرتز Core i9-14900KF را خنک نگه می دارد

ویژگی Edit به کاربران این امکان را می دهد که “ویرایش های واقعی و آگاهانه” را در تصاویر تولید شده در مجموعه خود انجام دهند. آنها همچنین می توانند از آن برای ایجاد تغییرات در تصاویر آپلود شده استفاده کنند. بنابراین، برای مثال، می‌توانید سلفی‌ای را که در سفر به ساحل گرفته‌اید آپلود کنید و از Dall-E بخواهید یک عینک آفتابی با ظاهری واقعی به آن اضافه کند. استفاده از ویرایش یک اعتبار هزینه دارد و سه تصویر را برمی گرداند.