توییتر سرویس آبی توییتر 8 دلاری در هر متر را راه اندازی می کند، قیمت آن در iOS 11 دلار در هر متر است


چه اتفاقی افتاده؟ توییتر بلو، سرویس اشتراک به‌روزرسانی شده این شرکت که اکنون شامل تأیید می‌شود، پس از اینکه این شرکت ماه گذشته عرضه خود را به دلیل تعداد زیاد جعل‌کنندگان به حالت تعلیق درآورد، امروز دوباره راه‌اندازی می‌شود. قیمت 8 دلار در ماه تغییر نکرده است – مگر اینکه از دستگاه اپل استفاده کنید. کاربران iOS باید 11 دلار در ماه برای امتیاز تیک آبی تحویل دهند.

تنها دو روز پس از راه‌اندازی سرویس اشتراک آبی توییتر به‌روز شد تا این شرکت تأیید حساب پولی خود را به حالت تعلیق درآورد، پاسخی به صدها کاربر که از سیستم تأیید برای جعل هویت نهادهای عمومی استفاده می‌کنند، چیزی که مالک آن ایلان ماسک هشدار داد که منجر به آن خواهد شد. به یک پرمابان یک نفر که وانمود می کرد الی لیلی است، قیمت سهام شرکت داروسازی را پس از اینکه توییت کرد که دیگر برای انسولین هزینه ای دریافت نمی کند، سقوط کرد و سناتور اد مارکی با ماسک به خاطر سهولت ایجاد یک حساب کاربری جعلی در یک گزارشگر واشنگتن پست وانمود به ایجاد یک حساب جعلی درگیر شد. سیاستمدار باشید این سناتور به ماسک هشدار داد که مسائل را اصلاح کند یا با دخالت کنگره مواجه شود.

توییتر آبی اکنون بازگشته است. علاوه بر تیک تأیید، مشترکین امکان ویرایش توییت‌ها را تا 30 دقیقه پس از انتشار و آپلود ویدیوهای 1080p دارند. آنها همچنین نیمی از تعداد تبلیغات را می بینند، و به محض رسیدن ویژگی ها، مشترکین می توانند توییت های طولانی تری ارسال کنند و دید بیشتری دریافت کنند، و به آنها اجازه می دهد “به بالای پاسخ ها، اشاره ها و جستجو” بروند.

هزینه اشتراک توییتر آبی در وب همان 8 دلار قبلی در ماه است، اما اگر می‌خواهید مسیر iOS را طی کنید، از طریق اپ استور اپل به 11 دلار در ماه افزایش می‌یابد. هیچ توضیحی برای اختلاف قیمت وجود ندارد، اما احتمالاً کاهش 30 درصدی اپل در کل فروش را جبران می کند، مالیاتی که ماسک قبلاً گفته بود.

ماسک اخیراً علیه اپل دست به بازی زد. او گفت که کوپرتینو تبلیغات در توییتر را متوقف کرده و تهدید کرده است که این برنامه را از فروشگاه خود حذف خواهد کرد. او همچنین پرسید که آیا این شرکت از “آزادی بیان در آمریکا” متنفر است؟ راه‌حل ماسک برای هرگونه ممنوعیت احتمالی از فروشگاه‌های اپلیکیشن، ساختن تلفن خود بود، اما او از آن زمان در توییتی نوشت که پس از ملاقات با تیم کوک، کل اختلاف یک سوء تفاهم بود که حل شده است.

تأیید جدید توییتر آبی از یک سیستم کد رنگی استفاده می کند که در آن مشاغل یک تیک طلایی دریافت می کنند در حالی که حساب های دولتی نماد خاکستری دریافت می کنند. برای کمک به جلوگیری از جعل هویت، هر مشترکی که تلاش می‌کند دسته، نام نمایشی یا عکس خود را تغییر دهد، تا زمانی که حساب دوباره بازبینی شود، موقتاً علامت خود را از دست می‌دهند.

منبع