توییتر پس از اینکه صدها نفر به دنبال اولتیماتوم «سخت‌کوه» ایلان ماسک، کارمندان باقی مانده را از دفاتر خارج کردند.


در متن: ایلان ماسک ممکن است از اخراج نیمی از کارکنان توییتر پس از تصدی مدیریت شرکت پشیمان شود، با توجه به گزارش‌هایی مبنی بر اینکه افرادی که اخراج نشده‌اند دسته‌جمعی استعفا داده‌اند. به نظر می‌رسد که خروج ماسک به دلیل اعلام اخیر ماسک مبنی بر اینکه کارمندان باید به فرهنگ کاری «سخت‌کوه» متعهد باشند یا تا ساعت 5 بعد از ظهر دیروز شرکت را ترک کنند، انجام شده است. در حال حاضر، توییتر کسانی را که از دفاتر شرکت خارج شده‌اند، به دلیل ترس از خرابکاری توسط کارگران سابق ناراضی، قفل کرده است.

ماسک که اخیراً یک مهندس را به دلیل مشاجره علنی با او اخراج کرده بود، روز چهارشنبه هنگامی که به کارکنان باقی مانده توییتر اولتیماتوم داد، همچنان خود را مورد علاقه خود قرار داد: به توییتر 2.0 جدید و فوق‌العاده سخت، با حداقل 40 ساعت، بله بگویید. هفته ها – آنها می توانند به طور متوسط ​​60 ساعت یا بیشتر – و بار کاری شدید باشند، یا شرکت را با سه ماه انفصال ترک کنند. به کارمندان تا ساعت 5 بعد از ظهر روز بعد (پنجشنبه) فرصت داده شد تا تصمیم بگیرند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که صدها کارمند توییتر به پیشنهاد سخاوتمندانه ماسک برای کار دو برابر سخت‌تر، بسیار طولانی‌تر و با کاهش شدید تعداد همکاران، «متشکرم، اما نه تشکر» کردند. برخی تخمین ها می گویند که تا 75 درصد پیاده روی را انتخاب کردند.

پیام‌های شلی داخلی که توسط CNBC دیده می‌شود، مهندسان و سایر کارکنان را در حال خداحافظی در یک گروه چت “واترکولر” نشان می‌دهد. یکی از افراد ناشناس که همچنین در حال استعفا است، مدعی شد که ماسک باید از برخی مهندسان برجسته که تصمیم به ترک این کشور گرفته‌اند، بخواهد که در این سمت باقی بمانند.

مهندس گفت: «تمام تیم‌هایی که زیرساخت‌های حیاتی را نمایندگی می‌کنند داوطلبانه شرکت را ترک می‌کنند و شرکت را در معرض خطر جدی برای بهبودی قرار می‌دهند. ویزا

آخرین تغییر در این حماسه فزاینده تراژیک ساعاتی پیش زمانی رخ داد که توییتر به کارمندان گفت که ساختمان‌های اداری آن بسته خواهند شد و دسترسی به نشان را تا دوشنبه، 21 نوامبر قطع می‌کند. در نامه دلیلی برای این حرکت ذکر نشده است. ، اما گزارش شده است که این ترس ناشی از این است که کارکنان سابق ناراضی ممکن است شرکت را خراب کنند.

پاسخ ماسک به بحران توییتر، همانطور که در گذشته انجام داده است، ارسال برخی از میم‌هایی است که وضعیت را مسخره می‌کنند. او همچنین توییت کرد که استفاده از سایت به بالاترین حد خود رسیده است (“lol”).

همیشه انتظار می رفت که ماسک پس از تصدی مسئولیت توییتر تغییرات بزرگی در توییتر ایجاد کند، اما کمتر کسی می توانست هرج و مرجی را که ثروتمندترین مرد جهان در حالی که با سینک زیر بغل وارد دفاترش می شود پیش بینی کند. همه چیزهایی را که هفته گذشته در آنجا اتفاق افتاد، از جمله هشدارهای مربوط به ورشکستگی احتمالی، در این مقاله بررسی کنید.

منبع