جایگزین Apple Pencil را با کسری از قیمت شخص اول انتخاب کنید

اعتبار تصویر: طراحی توسط رابرت گونزالس، iPad توسط Daniel Korpaiمنبع

لوازم جانبی شخص ثالث را می توان از نظر تطبیق بین هزینه و کیفیت در مقایسه با اصلی مورد توجه قرار داد یا از دست داد، اما به نظر می رسد The Verge به طور تصادفی با یک الماس واقعی برخورد کرده است.

این مداد مغناطیسی از StylusHome ظاهر و احساس تقریباً مشابه مداد خود اپل با کسری از قیمت دارد. یک قلم اپل نسل اول با قیمت 99 دلار در وب سایت اپل به فروش می رسد در حالی که نسل دوم جدیدتر کمی بیشتر با قیمت 129 دلار به فروش می رسد. Knockoff StylusHome می تواند با قیمت 29.99 دلار در آمازون متعلق به شما باشد.

خط پایین: اینکه کدام قلم برای شما مناسب است، در نهایت به استفاده از آن خواهد رسید. کاربران سنگین یا کسانی که هنر دیجیتال را برای امرار معاش خلق می کنند، احتمالاً ارزش پول خود را از راه حل شخص اول اپل به دست خواهند آورد. خریداران با ارزش، آنهایی که از مالیات اپل متنفرند یا مصرف کنندگانی که فقط قصد دارند یادداشت ها را یادداشت کنند یا دودل های معمولی را بنویسند، احتمالاً می توانند با گزینه های Logitech یا StylusHome صدای جیر جیر بزنند.

StylusHome همچنین فاقد ویژگی دوبار ضربه زدن است که اپل به دستگاه نسل دو برای جابجایی سریع بین نوشتن و پاک کردن اضافه کرده است. برخی دیگر نیز ممکن است برخی از ادغام‌های فشرده‌تر iPadOS مانند اعلان‌های باتری را از دست بدهند.

بخونید:  به نظر می رسد مایکروسافت در چند روز آینده 10000 شغل را حذف خواهد کرد

به دنبال چه نوع مصالحه هایی با قلم عمومی هستید؟ به گفته این نشریه، جایگزین شخص ثالث در هنگام نوشتن مانند قلم اپل نسل دوم بدون تاخیر است و حتی یک سبک‌تر لمسی است (15.2 گرم در مقابل 17.9 گرم). به ویژه از حساسیت فشار پشتیبانی نمی کند، اما از سایه شیب پشتیبانی می کند، بنابراین اگر حساسیت فشار یک ویژگی ضروری است، به آن توجه داشته باشید.

کسانی که به دنبال چیزی از یک برند شناخته شده هستند، ممکن است نگاهی به مداد رنگی لاجیتک داشته باشند. قلم لاجیتک حداکثر 7.5 ساعت زمان نوشتن فعال را ارائه می دهد و برای حفظ باتری پس از 30 دقیقه به طور خودکار خاموش می شود. این قلم از آلومینیوم ساخته شده و دارای نشانگر باتری است که در صورت شارژ کمتر از 10 درصد به رنگ قرمز چشمک می زند. این مدل با همه مدل‌های ۲۰۱۸ و آی‌پدهای بعدی کار می‌کند، در طرح‌های رنگی خاکستری یا نارنجی ارائه می‌شود و فقط ۶۹.۹۹ دلار برای شما هزینه خواهد داشت.