جدیدترین ساعت هوشمند هواوی دارای یک محفظه ذخیره سازی برای هدفون های بی سیم است


به طور خلاصه: طبق گزارش‌ها، هواوی در حال آماده شدن برای معرفی ساعت هوشمندی است که به عنوان کیف حمل مجموعه‌ای از هدفون‌های بی‌سیم عمل می‌کند. این پوشیدنی ترکیبی که با نام Huawei Watch Buds در یک ویدیوی تیزری در یوتیوب شناخته می‌شود، یک ساعت هوشمند بزرگ را با نمایشگری به تصویر می‌کشد که باز می‌شود تا یک جفت هدفون بی‌سیم در داخل آن قرار گرفته باشد.

جزئیات کم هستند، اما در ویدیو، می‌توانید آنچه را که به نظر می‌رسد کنتاکت‌های شارژ کوچکی در پایه‌هایی هستند که با نقاط فلزی روی هر هدفون قرار دارند، تشخیص دهید.

احتمالاً این ساعت هوشمند در مواقعی که جوانه‌ها از آن‌ها استفاده نمی‌کنند به عنوان یک کیف شارژ عمل می‌کند. جوانه ها با آهنربا به قسمت زیرین نمایشگر متصل می شوند.

این که آیا ساخت هواوی مورد استقبال مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت یا خیر، باید دید زیرا با چالش های آشکاری روبرو است. عمر باتری ساعت هوشمند در حال حاضر بسیار بالا است و افزودن لوازم جانبی مکش انرژی مانند هدفون های بی سیم فقط اوضاع را بدتر می کند.

اگرچه این ترکیب ممکن است در نگاه اول راحت به نظر برسد، اما در واقع انتخاب را محدود می کند، زیرا فقط با هدفون هایی که ساعت برای آن طراحی شده است کار می کند. اگر جوانه ها را از دست بدهید چه اتفاقی می افتد؟ آیا هوآوی جوانه ها را مستقل از ساعت می فروشد؟

در نهایت، خریداران باید راحتی را در مقابل زیبایی شناسی و قابلیت استفاده بسنجید. به عبارت ساده، ضخامت برای یک ساعت هوشمند چقدر است؟ ملاحظات دیگری مانند مشخصات سخت افزاری خود ساعت نیز باید در کنار قیمت بسته در نظر گرفته شود.

هواوی قرار بود جزئیات بیشتری را در مورد این پوشیدنی در نمایشگاه محصول در 2 دسامبر به اشتراک بگذارد اما از آن زمان این رویداد را به تعویق انداخت. هیچ دلیلی برای تأخیر ارائه نشده است، اما برخی معتقدند که ممکن است به محدودیت‌های مرتبط با کووید در چین مربوط باشد.

هواوی یکی از پنج شرکت فناوری چینی است که از سوی کمیسیون ارتباطات فدرال ممنوعیت فروش و واردات را دریافت کرده است. این آژانس اعلام کرد ممنوعیت هواوی، ZTE، Hytera Communications، Hikvision و Dahua از ایالات متحده در برابر خطرات غیرقابل قبول امنیت ملی محافظت می کند. گفته می‌شود، حتی اگر هواوی به زودی ساعت‌های Watch Buds را معرفی کند، انتظار نداشته باشید که در ایالت‌ها ظاهر شوند.

اعتبار تصویر: Huawei Centralمنبع