جدیدترین صفحه کلید مکانیکی Corsair قابل تنظیم ترین تا کنون است

K70 Pro Mini سه راه برای اتصال ارائه می‌کند – بی‌سیم از طریق فناوری بی‌سیم Slipstream Corsair، بی‌سیم از طریق بلوتوث برای سازگاری بیشتر یا از طریق کابل USB نوع C بافته جداشدنی. دومی همچنین برای شارژ مجدد برد مورد استفاده قرار می گیرد و از هایپر نظرسنجی 8000 هرتز پشتیبانی می کند. عمر باتری تا 32 ساعت با RGB روشن یا 200 ساعت با نور پس زمینه خاموش ارزیابی می شود.

جدیدترین مدل Corsair با سوئیچ‌های مکانیکی ۱۰۰ درصد Cherry MX Red (خطی، نیروی عملیاتی ۴۵ سانتی‌نیوتن، کل سفر ۴٫۰ میلی‌متری) یا MX Speed ​​Silver (خطی، نیروی عملیاتی ۴۵ سانتی‌نیوتن، کل سفر ۳.۴ میلی‌متری) انتخابی شما ارائه می‌شود. هر دو دارای 100 میلیون ضربه زدن به کلید هستند و قابلیت تعویض گرم را دارند تا بتوانید حس را در مسیر تغییر دهید.

قیمت 179.99 دلار تعیین شده است که شامل دو سال گارانتی می شود. سفارشات تا ماه جولای مستقیماً از فروشگاه اینترنتی Corsair رایگان ارسال می شود.منبع

چرا مهم است: صفحه‌کلید بازی مکانیکی بی‌سیم جدید K70 Pro Mini دارای فرم فاکتور 60 درصدی است، به این معنی که شامل موارد اضافی مانند صفحه اعداد، فلش‌ها و دسته کلیدهای ناوبری نیست. عملکرد کاهش یافته ممکن است برای همه جذاب نباشد، اما کسانی که فضای میز محدودی دارند یا افرادی که مرتب سفر می کنند، اغلب این معاوضه را ارزشمند می دانند.

امکانات دیگر عبارتند از کلیدهای دوتایی PBT، یک شاسی آلومینیومی با نوار برجسته قابل تعویض، نور پس‌زمینه RGB هر کلید و امکان ایجاد ماکروهای سفارشی و نقشه‌های مجدد کلید. به ما گفته شده است که کاربران می توانند حداکثر 50 نمایه داخلی را ذخیره کنند.

بخونید:  اپل برنامه همکاری جدید، کارائوکه Apple Music، رمزگذاری پیشرفته iCloud سرتاسر و موارد دیگر را معرفی می کند.