جوایز اپ استور اپل به برنامه ها و بازی های برجسته 2022 افتخار می کند


چه اتفاقی افتاده؟ اپل برندگان جوایز سالانه اپ استور خود را اعلام کرده است و بیش از ده ها برنامه و بازی را برجسته کرده است که به گفته این شرکت الهام بخش کاربران برای گسترش تخیل و تعامل عمیق تر با دوستان، خانواده و عزیزان در سال جاری است.

افتخارات اپلیکیشن سال آیفون به BeReal تعلق می‌گیرد، اپلیکیشن رسانه‌های اجتماعی فرانسوی که کاربران را برای گرفتن و اشتراک‌گذاری عکس از دوربین جلو و عقب خود به‌طور همزمان به چالش می‌کشد. نکته مهم این است که شما فقط یک پنجره دو دقیقه ای برای گرفتن عکس دارید و نمی دانید آن پنجره چه زمانی باز می شود.

منتخب اپل برای برنامه اپل سال GoodNotes 5 است، یک برنامه یادداشت برداری و نشانه گذاری PDF که به کاربران اجازه می دهد یادداشت های دست نویس ایجاد کرده و آنها را در پوشه ها و نوت بوک های مجازی سازماندهی کنند. همچنین با Apple Pencil، قلم بی سیم اپل برای iPad، به خوبی بازی می کند.

MacFamilyTree 10 جایزه بهترین اپلیکیشن مک سال را از آن خود کرد. برنامه شجره نامه به کاربران اجازه می دهد تا درختان خانوادگی بسازند و آنها را به روش های مختلف کشف کنند. حتی گزینه ای برای تولید و انتشار صفحات وب HTML برای اشتراک گذاری آنلاین با دیگران وجود دارد.

برترین اپلیکیشن اپل واچ سال، Gentler Streak است، یک ردیاب ورزش و تناسب اندام که با قرار دادن استراحت و ریکاوری فعال بخشی از “رگه” در حال انجام، رویکردی دلسوزانه برای تمرین را تحریک می کند.

جایزه اپلیکیشن سال اپل تی وی به ViX، یک سرویس پخش جریانی اسپانیایی زبان از TelevisaUnivision تعلق گرفت. این برنامه با نام PrendeTV در مارس 2021 شروع به کار کرد اما بعداً گسترش یافت و در اوایل سال جاری به ViX تغییر نام داد.

در زمینه بازی، Apex Legends Mobile افتخارات بازی سال آیفون را کسب کرد در حالی که Moncage جایزه بهترین بازی سال iPad را به خود اختصاص داد. اولی یک بازی تیراندازی بتل رویال است که در دنیای Apex Legends اتفاق می‌افتد و دومی یک بازی پازل توهم‌های نوری است که درون یک مکعب مرموز اتفاق می‌افتد.

انتخاب اپل برای بازی سال مک، Inscryption است، یک بازی سرکش مبتنی بر کارت از خالق The Hex و Pony Island. با توجه به توضیحات آن، این پازل به سبک اتاق فرار، عناصر سرکش و وحشت روانی را در یک «اسموتیت خونی» ترکیب می‌کند.

El Hijo، یک بازی مخفیانه غیرخشونت آمیز که در آن برای پیشرفت به بازیگوشی یک کودک خردسال تکیه می کنید، به عنوان بهترین بازی تلویزیون Apple TV شناخته شد در حالی که کشاورزی سیم Wylde Flowers از Studio Drydock Pty Ltd. افتخارات برتر را در Apple کسب کرد. دسته بازی.

اپل گفت که تیم تحریریه اپ استور آن برندگان امسال را انتخاب کرده است که نشان دهنده جامعه متنوعی از توسعه دهندگان از سراسر جهان است که تجربیات استثنایی آنها تأثیر فرهنگی عمیقی دارد.منبع