حالت های کاغذدیواری iOS 16 به صفحه نمایش همیشه روشن آیفون 14 اشاره می کند

iOS 16 آینده قول می دهد که نحوه عملکرد صفحه قفل و ویجت ها را به شدت تغییر دهد و با یک ویژگی همیشه روشن هماهنگ شود. صفحه نمایش همیشه روشن هرگز به طور کامل خاموش نمی شود و اطلاعات خاصی را حتی زمانی که دستگاه در حالت خواب است نمایش می دهد. این می تواند شامل ساعت، وضعیت باتری یا اطلاعاتی از ویجت ها باشد. صفحه نمایش از طریق نرخ نوسازی متغیر که می تواند تا 1 هرتز کاهش یابد، عمر باتری را حفظ می کند.

چرا مهم است: شایعات مبنی بر اینکه آیفون بالاخره از فناوری صفحه نمایش همیشه روشن استفاده می کند مدتی است که منتشر شده است. اطلاعات اخیر از iOS 16 بتا به این شایعات اعتبار بیشتری نسبت به همیشه می دهد. آخرین اثبات از چیزی سرچشمه می گیرد که مردم ممکن است زیاد به آن فکر نکنند – تصاویر پس زمینه.

سایر شایعات آیفون 14 نشان می دهد که این آیفون با یک دوربین 48 مگاپیکسلی بهبود یافته و پردازنده Apple A16 عرضه خواهد شد. با استفاده از همان فرآیند 5 نانومتری A15 و A14، A16 می تواند 15 درصد افزایش عملکرد CPU و 30 درصد عملکرد GPU بهتر ارائه دهد. همچنین ممکن است از LPDDR4 به LPDDR5 RAM برای پهنای باند حافظه بهتر ارتقا یابد.منبع

اپل انتظار دارد آن و سایر مدل‌های آیفون 14 را در پاییز امسال همراه با در دسترس بودن عمومی برای iOS 16 عرضه کند. پیش از این، ارجاعاتی به ویژگی‌های همیشه روشن مربوط به نور پس‌زمینه، صفحه قفل و صفحه اصلی از نسخه بتای عمومی iOS 16 که در اوایل شروع شده بود پدیدار شد. جولای.

بخونید:  Nothing Phone (1) به عنوان نسخه بتای همسترانگ 299 دلاری به ایالات متحده می آید

والپیپرهای از پیش نصب شده برای iOS 16 چند لایه خواهند بود تا دو حالت داشته باشند. وضعیت “خواب” هر تصویر زمینه را در حالت تاریک و محو نشان می دهد، احتمالاً زمانی که آیفون در حالت خواب است ظاهر می شود. فقط یک آیفون با صفحه نمایش همیشه روشن می تواند از این عملکرد استفاده کند.

اپل واچ ها و سایر گوشی های هوشمند برای مدتی از این فناوری استفاده کرده اند. شایعات در مورد صفحه نمایش همیشه روشن برای آیفون با آیفون 13 پرو شروع شد. در عوض، با یک صفحه نمایش ProMotion عرضه شد که به صورت پویا نرخ تازه سازی آن را بین 120 هرتز و 10 هرتز تنظیم می کند. کاهش حداقل به 1 هرتز می تواند آخرین گام به سمت صفحه نمایش همیشه روشن باشد، که اکنون شایعات می گویند آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس از آن بهره خواهند برد.

داده‌های 9to5Mac که در نسخه بتای iOS 16 در مورد نحوه کار با والپیپرها یافت می‌شود، شایعات مبنی بر اینکه آیفون 14 پرو دارای صفحه نمایش همیشه روشن خواهد بود را تأیید می‌کند. نسخه بتا به این فناوری در زمینه های دیگر نیز اشاره دارد.