حالت Half-Life ردیابی پرتوهای بلادرنگ را به شوتر اول شخص اصلی Valve اضافه می کند.

البته به یک نسخه از Half-Life نیاز دارید. sultim_t نسخه Steam را توصیه می‌کند، که در حال حاضر می‌توانید آن را با قیمت 9.99 دلار از طریق پلتفرم توزیع دیجیتال داشته باشید.

Half-Life از زمانی که اولین بار در سال 1998 عرضه شد، منبع چندین مود و بازسازی بوده است. از جمله بهترین آنها Black Mesa است، یک طراحی مجدد توسط طرفداران از نسخه اصلی که در نهایت موفق به کسب نعمت Valve شد و در سال 2020 در Steam عرضه شد. قیمت آن مشخص است. 19.99 دلار و بیش از 85000 نقد دارد که 95 درصد آنها مثبت هستند.منبع

همه چیزهایی که برای راه‌اندازی و اجرا با مد ردیابی پرتوی Half-Life (منهای خود بازی) نیاز دارید، همراه با دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه نصب آن و لیستی از مشکلات شناخته‌شده در GitHub آپلود شده است. sultim_t هشدار می دهد که برخی از کاربران ممکن است مشکلات ناسازگاری با پردازنده های گرافیکی AMD را تجربه کنند و همچنین یادآور می شود که Hazard Course هنوز پشتیبانی نمی شود.

کمی بیش از یک سال پیش، موددر Sultim “sultim_t” Tsyrendashiev یک تیزر YouTube را برای پروژه جدیدی به اشتراک گذاشت که ردیابی مسیر سریع و سخت افزاری در زمان واقعی را به تیراندازی اول شخص اصلی Valve اضافه می کند. این مد، نسخه مهندسی مجدد تلاش قبلی، نوید بهبودهایی مانند انعکاس، روشنایی سراسری، شکست و سایه های نرم را داده است.

sultim_t گفت که نسخه قابل پخش و کد منبع همراه آن پس از آماده شدن در GitHub منتشر خواهد شد. مدر هشدار داد: “این چیزها زمان می برد.”

بخونید:  تراشه سازان ممکن است به زودی به درآمد بادآورده 52 میلیارد دلاری CHIPS Act برسند، اما یک مشکل وجود دارد

خط پایین: تریلر انتشار ray traced نسخه‌ای از Half-Life را با جلوه‌های بصری غنی‌شده به نمایش می‌گذارد که بعد جدیدی از عمق را به بازی تقریباً ۲۵ ساله می‌افزاید. همه چیز هنوز در هسته خود یکسان است، فقط با مود اعمال شده بسیار بهتر به نظر می رسد.

کمی بیش از یک سال به جلو حرکت کنید و sultim_t تحویل داده شده است.

sultim_t به سرعت در حال توسعه شهرت قوی در جامعه مودینگ است. پروژه‌های قبلی شامل حالت‌های ردیابی پرتو برای Serious Sam، Quake و Doom و به مدهای رسمی مانند Quake II RTX از Nvidia و Bethesda می‌شوند. Digital Foundry پروژه Quake sultim_t را به‌عنوان یک مود کمتر و بیشتر یک ریمستر ردیابی پرتوی کامل توصیف کرد.

مد رهگیری پرتوهای غیررسمی مدتها مورد انتظار برای Half-Life فرود آمد.