حالت Half-Life Alyx Levitation ساعت‌ها محتوایی را که باید بازی کنید به بخش VR اضافه می‌کند


خط پایین: باورش سخت است اما Half-Life: Alyx به سومین سالگرد تاسیس خود نزدیک می شود. در حالی که عناوین دیگری مانند No Man’s Sky و Resident Evil Village قطعا ارزش بررسی در VR را دارند، Half-Life: Alyx به طور خاص برای VR طراحی شده است و نشان می دهد. مسلماً این بهترین برنامه واقعیت مجازی موجود است و اکنون، حتی بهتر شده است.

Levitation یک مود جدید کمپین برای Half-Life: Alyx است که تقریباً سه تا چهار ساعت محتوا به بازی پایه اضافه می کند. این اکشن درست بعد از بازی اصلی شروع می‌شود و می‌بیند که قهرمان داستان، Alyx به City-17 باز می‌گردد تا در مورد ساختمان مرموز معلقی که در آن دو عضو مقاومت – بری و مایا – مفقود شده‌اند، تحقیق کند. نجات دوستانش و شاید کل مقاومت به عهده آلیکس خواهد بود.

این مد شامل خطوط صوتی جدید، انیمیشن شخصیت‌های جدید و هشت سطح جدید است. در زمان نگارش، این مد دارای میانگین امتیاز پنج ستاره از بیش از 700 رتبه بندی است.

اولین تیزر بازی Levitation در اواخر سال 2021 منتشر شد، قبل از اینکه یک تریلر مناسب از گیم‌پلی هفت دقیقه‌ای در ژوئن گذشته در نمایشگاه PC Gaming 2022 منتشر شود. تریلر پرتاب جدید نیز به همان اندازه چشمگیر به نظر می رسد.

محصول نهایی کمی کوتاه‌تر از آنچه در ابتدا وعده داده شده بود (حداکثر پنج ساعت محتوای جدید) است، اما با توجه به سرعت تولید آن و این واقعیت که یک مد هوادار رایگان است، جای شکایت زیادی وجود ندارد.

برای اجرای Levitation به یک نسخه از Half-Life: Alyx و یک هدست VR سازگار (Valve Index، HTC Vive، Oculus Rift یا Windows Mixed Reality) نیاز دارید. اگر بازی پایه را ندارید، می توانید آن را با 60 درصد تخفیف (23.99 دلار) به عنوان بخشی از فروش پاییزی استیم خریداری کنید. فروش فردا به پایان می رسد، بنابراین اگر می خواهید معامله را به ثمر برسانید باید سریع عمل کنید.

برای بازی Levitation، به سادگی در صفحه کارگاه آن در مود مشترک شوید و قسمت 1 را نصب کنید. هر قسمت بعدی (در مجموع پنج قسمت) با عبور از داستان دانلود می شود.منبع