حمله DDoS به بلیزارد منجر به تماس های بیشتر برای حالت آفلاین Diablo 4 می شود

حمله DDoS بار دیگر منجر به درخواست هایی برای Diablo 4 شده است تا حالت آفلاین تک نفره داشته باشد تا کاربران همچنان بتوانند در هنگام حوادثی مانند این بازی را انجام دهند. این احتمالاً یک ویژگی است که کسانی که به برخی از عناصر آنلاین مانند رویدادهای جهانی علاقه ندارند یا هرکسی که اتصال اینترنتی ضعیفی دارد، قدردان آن باشد.

در اوایل این ماه، شنیدیم که بلیزارد در حال کار بر روی دو الحاقیه برای Diablo 4 است. همچنین مشخص شد که این بازی در کمتر از 24 ساعت به سریع ترین بازی بلیزارد تبدیل شده است.

منبع

بازیکنان عناوین Battle.net، از جمله Overwatch 2، پیش از اعلام مشکلاتی را گزارش کرده بودند، اما این سرویس بسیار محبوب و زنده Diablo 4 بود که بیشترین توییت ها، پست ها و پاسخ های انجمن را دریافت کرد. یکی از Redditor نوشت که آنها بیش از 12 ساعت قادر به دسترسی به بازی نبودند. موضوع شکایات به درستی با عنوان 6 ساعت + توقف در یک بازی liveservice توسط یک شرکت چند میلیارد دلاری است.

[#Bnet] حملات DDOS که ما نظارت می کردیم پایان یافته است. اگر هنوز نمی توانید وارد شوید، https://t.co/NY39q2slWo را امتحان کنید

– Blizzard CS – The Americas (@BlizzardCS) 25 ژوئن 2023

یک سیب زمینی داغ: در حالی که اکثر بازیکنان و منتقدان دیابلو 4 را ستایش کرده‌اند، یکی از جنبه‌های بحث برانگیز این بازی، نیاز همیشه آنلاین است. در آخر هفته زمانی که یک حمله DDoS افراد را از ورود به ARPG برای ساعت‌ها متوقف کرد، دوباره صحبت‌های زیادی را ایجاد کرد.

بلیزارد با انتشار یک خبر فوری در مورد حمله به Battle.net، تاخیر و مشکلات قطع اتصال را اعلام کرد و قول داد که در تلاش است تا این مشکل را کاهش دهد. این شرکت تایید کرد که حمله در اواخر روز یکشنبه پایان یافته است، بدون اینکه فاش کند که آیا عاملان آن به سادگی متوقف شده اند، آیا این به دلیل اقداماتی از سوی بلیزارد بوده است یا چه کسی پشت این حادثه بوده است. این حمله احتمالاً زمان بندی شده بود تا بیشترین تعداد ممکن از بازیکنان Battle.net را تحت تأثیر قرار دهد.