خالق بازی استیم 2000 دلاری می گوید اگر توانایی خرید آن را ندارید آن را نخرید

در کمال انصاف به ThePro، که اصالتا اهل اسلواکی است و اکنون در سوئیس زندگی می کند، او به PCGamesN گفت که آنها معتقد نیستند که کسی بازی آنها را بخرد، و حتی می خواهد “هر کسی را از خرید آن منصرف کند اگر توانایی پرداخت آن را ندارد. من نمی‌خواهم دردسر ایجاد کنم.” همچنین بسیار کوتاه‌تر از محدودیت زمانی دو ساعته است که Steam برای بازگرداندن بازی‌ها اجازه می‌دهد، بنابراین هر کسی که تصمیم می‌گیرد دو هزار دلار برای The Hidden و Unknown خرج کند، باید پس از تکمیل آن، بازپرداخت دریافت کند.

PCGamer این عنوان را بازی کرد و اشاره کرد که با یک طومار هشت دقیقه ای به سبک جنگ ستارگان شروع می شود که عدم تعادل بین انرژی مردانه و زنانه را توصیف می کند که مردان غربی را به دلیل کاهش تستوسترون نابارور می کند. همچنین باعث مردانه شدن زنان می شود که در نهایت به پایان بشریت می انجامد. همچنین یک نهاد هوش مصنوعی سفر در زمان در جایی وجود دارد.

پرداخت 1999 دلار برای یک بازی مطمئناً توجه زیادی را به The Hidden و Unknown جلب می کند، بنابراین قدردانی از ThePro برای آنچه که تبدیل به یک استراتژی بازاریابی هوشمندانه شده است. من آن را بازی نکرده ام، بنابراین نمی توانم در مورد کیفیت نظری بدهم، اما با قضاوت از بررسی های دیگر، به نظر می رسد که لذت شما از بازی را می توان با میزان دوست داشتن اندرو تیت سنجید.منبع

The Hidden and Unknown که توسط توسعه دهنده مستقل ProX.team ایجاد شده است، توسط شخصی با نام مستعار ThePro تأسیس شده است، The Hidden and Unknown مبتنی بر متن است و به عنوان یک بازی مبتنی بر داستان توصیف می شود که هدف آن گسترش درک مخاطبان خود در زمینه های روانشناسی و فلسفه است. “

WTF؟! برخی از اقلام گران قیمت برای فروش در Steam وجود دارد، اگرچه اکثر آنها قطعات سخت افزاری هستند، مانند هدست Valve Index VR و Steam Deck. اینطور نیست که بازی هایی با قیمت مشابه پیدا کنید. این از نظر فنی درست است زیرا «پنهان و ناشناخته» حتی گران‌تر از 1999 دلار است. حتی سازنده آن نیز نسبت به خرید آن هشدار می دهد.

پنهان و ناشناخته در درجه اول یک رمان بصری است، اگرچه فقط مکان ها نشان داده می شوند، نه شخصیت ها، و به نظر می رسد که آنها با استفاده از یک تولید کننده تصویر با هوش مصنوعی ایجاد شده اند.

در مورد اینکه چرا آنها تصمیم گرفتند برای بازی خود هزینه زیادی بپردازند، ThePro گفت که بیشتر آن بر اساس داستان زندگی خودشان است. آنها می‌گویند: «نمی‌خواهم زندگی‌ام را فقط به چند سکه بفروشم، زیرا برای من، داستان چیزی بیش از یک «بازی» خالص است. ThePro اضافه کرد که این پروژه ابتدا زندگی خود را به عنوان یک کتاب آغاز کرد و سپس به یک بازی تبدیل شد.