خالق Gran Turismo می‌گوید که در حال بررسی و بررسی قرار دادن این سری برای رایانه شخصی است


به طور خلاصه: در حالی که بسیاری از مردم هنوز منتظرند تا Bloodborne عنوان بعدی فقط پلی استیشن شود و برچسب انحصاری خود را از دست بدهد، به نظر می رسد که Gran Turismo می تواند ابتدا بر روی رایانه شخصی وارد شود. Kazunori Yamauchi، خالق سری رانندگی، گفت که در حال بررسی و بررسی نسخه رایانه شخصی از سری مسابقه است.

از زمان عرضه اولیه آن بر روی اولین کنسول پلی استیشن در سال 1997، فرنچایز Gran Turismo در انحصار کنسول های سونی، از جمله PlayStation Portable باقی مانده است.

اما فهرست عناوین انحصاری پلی استیشن در سال های اخیر رو به کاهش بوده است. Uncharted، God of War، Marvel’s Spider-Man و Horizon Zero Dawn تنها برخی از عناوینی هستند که به رایانه های شخصی گسترش یافته اند و انتظار می رود تعداد بیشتری نیز در ادامه عرضه شوند.

در مصاحبه با GTPlanet (از طریق PC Gamer) در جریان فینال جهانی Gran Turismo، از Yamauchi پرسیده شد که آیا Gran Turismo می تواند به پلتفرم رایانه شخصی جهش کند یا خیر. او گفت: “بله، من اینطور فکر می کنم.”

Yamauchi اضافه کرد که “Gran Turismo یک عنوان بسیار دقیق است” و اضافه کرد که یک پورت باید بتواند به صورت بومی با سرعت 4K/60 فریم بر ثانیه اجرا شود. او گفت: «این موضوع چندان آسانی نیست، اما البته ما در حال بررسی و بررسی آن هستیم.

آخرین نسخه از این سری، Gran Turismo 7، در ماه مارس بر روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار گرفت و بازخوردهای مثبتی داشت. رایانه شخصی امتیاز مسابقه مخصوص به خود را به شکل Forza Horizon دارد، اما Gran Turismo مانند سیم کارت بدون شک برای طرفداران مسابقه ای که به دنبال تجربه رانندگی واقعی تر (و جدی تر) هستند، جذاب خواهد بود. مانند Forza، این سری نیز به دلیل ارائه طیف گسترده ای از وسایل نقلیه در طول تاریخ به بازیکنان برای رانندگی شهرت دارد.

انتظار می رود سال آینده با معرفی فیلم کارگردان کارگردان نیل بلومکمپ بر اساس کارهای جن ماردنبورو، تعداد بیشتری از نام Gran Turismo را ببینید. این فیلم که همکاری بین پلی استیشن پروداکشنز و بخش‌های کلمبیا پیکچرز است، بر اساس داستان واقعی ماردنبورو، یک بازیکن نوجوان Gran Turismo است که مهارت‌هایش به او کمک کرد تا در یک سری مسابقات (آکادمی GT) برنده شود تا به یک راننده واقعی اتومبیل‌های مسابقه تبدیل شود.

اگر به طور کلی از طرفداران بازی های مسابقه ای هستید، حتماً ویژگی ما، 27 Years of Need for Speed ​​را بررسی کنید.منبع